Zimné olympijské hry 2018 v Pjongčangu. Kompletný program a šance Slovákov

Na ZOH 2018 štartuje 56 Slovákov, čo je o sedem menej ako naposledy v Soči. Menšia výprava však má väčšie šance na úspech. V hodnotení Svetového pohára sú naše želiezka vo svojich športoch vysoko minimálne dvaja športovci. Biatlonistka Anastasia Kuzminová a medzi alpskými lyžiarmi v slalome Petra Vlhová. Obidve budú v kórejskom Pjongčangu favoritkami na medailu.
Nižšie vám prinášame kompletný program všetkých športov, deň za dňom aj s presnými hodinami!
Samozrejme, pripravili sme aj zoznam Slovákov, ktorý cestujú na Zimné olympijské hry 2018 v Pjongčangu. A prehľad dní a hodín, kedy zasiahnu do bojov a odhad šancí. Všetko na jednom mieste, prehľadne a presne.

ZOH sa začínajú v piatok 9.februára 2018. Hokejový turnaj štartuje 14.februára. Olympiáda sa skončí 25.februára. Za zlato sľúbil Slovenský olympijský výbor 50.000 eur, čo je o päťtisíc viac ako v Soči. V kolektívnych športoch je odmena pre každého športovca v prípade umiestnenia na 1. až 6.mieste stanovená od 15.000 po 4.000 eur.

 

zimné olympijské hry šanceŠance na medaily

V hre máme niekoľko skvelých športovcov, ktorí môžu siahnuť na medailu, prípadne skončiť na vynikajúcom mieste. Tu je prehľad, ktoré dni, o koľkej by ste mali sedieť pred televíznou obrazovkou 🙂

Sobota, 10. február

O12:05 je na programe biatlonový šprint žien na 7,5 km. Anastasia Kuzminová túto disciplínu vyhrala na OH vo Vancouveri aj v Soči. V Pjongčangu sa môže stať prvou biatlonistkou so zlatým hetrikom.
Prekvapiť môže aj Paulína Fialková.

 

Pondelok, 12. február

Petra Vlhová pôjde v obrovskom slalome, mohla by skončiť v druhej päťke. Prvé kolo je o 2:15, druhé o 5:45.
V pondelok sa pôjde aj biatlonová stíhačka žien, kde by mohla o medailu bojovať Anastasia Kuzminová.

 

Streda, 14. február

TOP slovenský deň
Petra Vlhová a Veronika Velez-Zuzulová pôjdu slalom, v ktorom sa im v uplynulej sezóne darilo. Prvé kolo sa začína ráno o 2:15, druhé o 5:45.
Opäť budeme ostro sledovať Anastasiu Kuzminovú, ktorá pôjde od 12:05 vo vytrvalostných pretekoch na 15 km.
O 13:05 začínajú naši hokejisti zápasom proti Rusku.

 

Piatok, 16. február

Slovenskí hokejisti hrajú o 4:10 proti USA.

 

Sobota, 17. február

Anastasia Kuzminová by mohla bojovať o medailu aj v stíhacích pretekoch na 12,5 km. Štart je o 12:15.
Hokejisti zohrajú o 13:10 posledný zápas základnej skupiny proti Slovinsku.

 

Utorok, 20. február

Slovenskí hokejisti budú hrať zápas o postup do štvrťfinále… teda ak nevyhrajú skupinu, prípadne nebudú najlepším tímom na druhom mieste v skupinách. Držíme palce!

 

Sobota, 24. február

Asi posledná naša šanca na medailu.
Od 03:00 sa ide tímová súťaž lyžiarov, v ktorej zostava Vlhová, Velez-Zuzulová, Falat a Andreas Žampa získala na vlaňajších majstrovstvách sveta striebro.

Na konci článku nájdete kompletný program ZOH 2018 v Pjongčangu, vždy s uvedením slovenského športovca, ktorý zasiahne do bojov.

zimné olympijské hry 2018 v Pjongčangu

 

Najväčšie úspechy Slovákov na ZOH

1.miesto: biatlonistka Anastasia Kuzminová, šprint na 7,5 km, Vancouver 2010
1.miesto: biatlonistka Anastasia Kuzminová, šprint na 7,5 km, Soči 2014
2.miesto: snoubordista Radoslav Židek, snoubordkros, Turín 2006
2.miesto: biatlonistka A. Kuzminová, stíhacie preteky na 10 km, Vancouver 2010
3.miesto: biatlonista Pavol Hurajt, hromadný štart, Vancouver 2010
4.miesto: hokejová reprezentácia, Vancouver 2010
5.miesto: lyžiar Adam Žampa, slalom, Soči 2014
6.miesto: lyžiar Adam Žampa, superkombinácia, Soči 2014

 

 

zimné olympijské hry 2018 v PjongčanguSlovenskí športovci na ZOH v Pjongčangu
(9. – 25. 2. 2018)

BIATLON (10 športovcov)

muži: Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Tomáš Šíma, Šimon Bartko
ženy: Anastasia Kuzminová, Pavlína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková
realizačný tím (14 / 2 akreditácia od IBU): Tomáš Fusko (vedúci), Anna Murínová, Daniel Kuzmin, Milan Gašperčík, Martin Bajčičák (tréneri), Dušan Otčenáš, Lukáš Daubner, Adam Berčík, Matúš Ondrejka, Fabien Blondeau, Baptiste Blondeau (servis), Vladimír Vachalík (lekár), Denis Freudenfeld, Radovan Jambor (fyzioterapeuti)

KRASOKORČUĽOVANIE (3 športovci)

ženy: Nicole Rajičová
tanečné páry: Lukáš Csölley, Lucie Myslivečková
realizačný tím: Igor Krokavec, Tomislav Rajič, Corrado Giordani (tréneri)

ZJAZDOVE LYŽOVANIE (7 športovcov)

ženy: Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová
muži: Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat
realizačný tím (16): Boris Vlha, Livio Magoni, Matej Gemza, Timotej Zuzula, Branislav Moravčík, Tomáš Žampa, Mateusz Herda, Alberto Belfi (tréneri), Marco Porta (kondičný tréner), Mateo Freo, Jakub Hudák (fyzioterapeuti), Stanislav Vozárik, Dušan Kapš, Krzystof Mazurek, Ján Baniar, Viliam Stinčík (servis)

BEH NA LYŽIACH (5 športovcov)

muži: Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek
ženy: Alena Procházková, Barbora Klementová
realizačný tím: Michal Malák (vedúci a tréner), Ján Valuška (tréner), Ondrej Benka-Rybár, Michal Polačko, Benedikt Procházka (servis)

SNOUBORDING (1 športovkyňa)

ženy: Klaudia Medlová
realizačný tím (2): Kjersti Buaasová, Chanelle Sladicsová (trénerky)

SÁNKOVANIE (5 športovcov)

muži: Jozef Ninis, Jakub Šimoňák, Marek Solčanský, Karol Stuchlák
ženy: Katarína Šimoňáková
realizačný tím (4 / z toho 1 akreditácia od FIL): Jozef Škvarek (vedúci a tréner), Ján Harniš, Walter Marx ml. (tréneri), Radko Štefáni (tréner a servis)

HOKEJ (25 hokejistov)

muži – brankári: Ján Laco, Branislav Konrád, Patrik Rybár
obrancovia: Ivan Baranka, Michal Čajkovský, Dominik Graňák, Marek Ďaloga, Tomáš Starosta, Juraj Valach, Peter Čerešňák, Juraj Mikuš
útočníci: Martin Bakoš, Miloš Bubela, Marcel Haščák, Lukáš Cingeľ, Tomáš Marcinko, Patrik Lamper, Ladislav Nagy, Tomáš Surový, Andrej Kudrna, Peter Ölvecký, Michal Krištof, Matej Paulovič, Matúš Sukeľ, Marek Hovorka

realizačný tím: Miroslav Šatan (generálny manažér), Miroslav Valíček (manažér), Craig Ramsay, Vladimír Országh, Ján Lašák (tréneri), Róbert Bereš (kondičný tréner), Igor Andrejkovič (videoanalytik), Ján Grauzel (lekár), Ľubomír Ondrejka (masér), Viktor Fabík, Andrej Foltýn (fyzioterapeuti), Peter Jánošík (tlačový atašé), Juraj Stopka, Rastislav Ladecký (maséri)

 

Vedenie výpravy SR na XXIII. ZOH v Pjongčangu

vedúci výpravy: Roman Buček
zástupcovia vedúceho výpravy: Boris Demeter a Roman Hanzel
tlačový atašé: Ľubomír Souček
vedúci lekár: Roman Fano
lekár: Branislav Delej
fyzioterapeut a regeneračný pracovník: Boris Žbirka

zimné olympijské hry 2018 v Pjongčangu
Kompletný program
Zimné olympijské hry 2018 v Pjongčangu

Štvrtok, 8. február

01:05   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): dopoludňajší program
12:05   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): večerný program
13:30   Skoky na lyžiach (Individuálne preteky na strednom mostíku): kvalifikácia – muži

 

Piatok, 9. február

00:35   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): dopoludňajší program
02:00   Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): krátky program mužov
02:00   Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): krátky program športových dvojíc
02:00   Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): kvalifikácia – ženy
03:45   Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): kvalifikácia – muži
05:35   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): dopoludňajší program
12:00   Otvárací ceremoniál

 

Sobota, 10. február

01:05   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): dopoludňajší program
02:00   Snowboarding (Slopestyle): kvalifikácia – muži
08:15   Beh na lyžiach (Skiatlon): finále – ženy      A. Procházková
08:40   Hokej (Turnaj žien): Japonsko – Švédsko (B) – ženy
11:00   Short track (1500 m): finále – muži
11:00   Short track (Štafeta 3000 m): kvalifikácia – ženy
11:00   Short track (500 m): kvalifikácia – ženy
11:10   Sánky (Individuálne preteky): 1. a 2. jazdy – muži J. Ninis, J. Šimoňák
12:00   Rýchlokorčuľovanie (3000 m): finále – ženy
12:05   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): večerný program
12:15   Biatlon (Šprint 7,5 km): finále – ženy          A. Kuzminová, P. Fialková
13:10   Hokej (Turnaj žien): Švajčiarsko – Južná Kórea (B) – ženy
13:35   Skoky na lyžiach (Individuálne preteky na strednom mostíku): finále – muži

 

Nedeľa, 11. február

01:05   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): dopoludňajší program
02:00   Snowboarding (Slopestyle): finále – muži
02:00   Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): voľné jazdy športových dvojíc
02:00   Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): krátky program tanečných párov
02:00   Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): krátky program žien
03:00   Alpské lyžovanie (Zjazd): finále – muži
05:30   Snowboarding (Slopestyle): kvalifikácia – ženy     K. Medlová
07:15   Beh na lyžiach (Skiatlon): finále – muži
08:00   Rýchlokorčuľovanie (5000 m): finále – muži
08:40   Hokej (Turnaj žien): Fínsko – USA (A) – ženy
10:50   Sánky (Individuálne preteky): 3. a 4. jazdy – muži J. Ninis, J. Šimoňák
11:30   Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): 1. kolo – ženy
12:05   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): Tie-break
12:15   Biatlon (Šprint 10 km): finále – muži          M. Kazár, M. Otčenáš
13:00   Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): 2. kolo – ženy
13:10   Hokej (Turnaj žien): Kanada – Rusko (A) – ženy

 

Pondelok, 12. február

01:05   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): 1. semifinále
02:00   Snowboarding (Slopestyle): finále – ženy   K. Medlová* (v prípade postupu)
02:00   Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): voľné jazdy žien
02:00   Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): voľné jazdy
02:00   Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): voľné jazdy mužov
02:15   Alpské lyžovanie (Obrovský slalom): 1. kolo – ženy          P. Vlhová
05:30   Snowboarding (U rampa): kvalifikácia – ženy
05:45   Alpské lyžovanie (Obrovský slalom): 2. kolo – ženy          P. Vlhová*
08:40   Hokej (Turnaj žien): Švajčiarsko – Japonsko (B) – ženy
11:10   Biatlon (Stíhacie preteky 10 km): finále – ženy      Kuzminová, P. Fialková *
11:30   Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): 1. kolo – muži
11:50   Sánky (Individuálne preteky): 1. a 2. jazdy – ženy  K. Šimoňáková
12:05   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): 2. semifinále
13:00   Biatlon (Stíhacie preteky 12,5 km): finále – muži
13:00   Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): 2. kolo – muži
13:10   Hokej (Turnaj žien): Švédsko – Južná Kórea (B) – ženy
13:30   Rýchlokorčuľovanie (1500 m): finále – ženy
13:50   Skoky na lyžiach (Individuálne preteky na strednom mostíku): finále – ženy

 

Utorok, 13. február

01:05   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): o bronz
02:00   Snowboarding (U rampa): finále – ženy
03:30   Alpské lyžovanie (Superkombinácia): 1. kolo – Zjazd – muži       Ad. Žampa*
05:00   Snowboarding (U rampa): kvalifikácia – muži
07:00   Alpské lyžovanie (Superkombinácia): 2. kolo – slalom – muži     Ad. Žampa*
08:40   Hokej (Turnaj žien): Kanada – Fínsko (A) – ženy
09:30   Beh na lyžiach (Šprint klasicky): kvalifikácia – ženy         A.Procházková
09:30   Beh na lyžiach (Šprint klasicky): kvalifikácia – muži        P. Mlynár
11:00   Short track (Štafeta 5000 m): kvalifikácia – muži
11:00   Short track (1000 m): kvalifikácia – muži
11:00   Short track (500 m): finále – ženy
11:30   Sánky (Individuálne preteky): 3. a 4. jazdy – ženy  K. Šimoňáková
12:00   Beh na lyžiach (Šprint klasicky): finále – muži      P. Mlynár*
12:00   Rýchlokorčuľovanie (1500 m): finále – muži
12:00   Beh na lyžiach (Šprint klasicky): finále – ženy       A. Procházková*
12:05   Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): finále
13:10   Hokej (Turnaj žien): USA – Rusko (A) – ženy

 

Streda, 14. február

01:05   Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
02:00   Krasokorčuľovanie (Športové dvojice): krátky program
02:15   Alpské lyžovanie (Slalom): 1. kolo – ženy  V. Velez-Zuzulová, P. Vlhová
02:30   Snowboarding (U rampa): finále – muži
04:10   Hokej (Turnaj žien): Švédsko – Švajčiarsko (B) – ženy
05:45   Alpské lyžovanie (Slalom): 2. kolo – ženy  V. Velez-Zuzulová*, P. Vlhová*
06:05   Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
07:00   Severská kombinácia (Individuálne preteky – skoky, stredný mostík): preteky – muži
08:40   Hokej (Turnaj žien): Južná Kórea – Japonsko (B) – ženy
09:45   Severská kombinácia (Individuálne preteky – Beh na lyžiach, 10 km): finále – muži
11:00   Rýchlokorčuľovanie (1000 m): finále – ženy
12:05   Curling (Turnaj mužov): večerný program – muži
12:05   Biatlon (Vytrvalostné preteky 15 km): finále – ženy          A. Kuzminová, P. Fialková
12:20   Sánky (Dvojice): 1. a 2. jazdy – muži          M. Solčanský, K. Stuchlák
13:10   Hokej (Turnaj mužov): USA – Slovinsko (B) – muži
13:10   Hokej (Turnaj mužov): Slovensko – Rusko (B) – muži      Hokejisti

 

Štvrtok, 15. február

01:05   Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
02:00   Skeleton (Individuálne preteky): 1. a 2. jazdy – muži
02:30   Krasokorčuľovanie (Športové dvojice): voľné jazdy
03:00   Alpské lyžovanie (Super obrovský slalom): finále – muži
03:00   Snowboarding (Snowboardcross): rozjazdy – muži
04:10   Hokej (Turnaj žien): USA – Kanada (A) – ženy
04:10   Hokej (Turnaj mužov): Fínsko – Nemecko (C) – muži
05:30   Snowboarding (Snowboardcross): finále – muži
06:05   Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
07:30   Beh na lyžiach (10 km voľne): finále – ženy                        A. Procházková
08:40   Hokej (Turnaj mužov): Nórsko – Švédsko (C) – muži
08:40   Hokej (Turnaj žien): Rusko – Fínsko (A) – ženy
12:00   Biatlon (Vytrvalostné preteky 20 km): finále – muži         M. Kazár, M. Otčenáš
12:00   Rýchlokorčuľovanie (10000 m): finále – muži
12:00   Akrobatické lyžovanie(Akrobatické skoky): kvalifikácia – ženy
12:05   Curling (Turnaj žien): večerný program – ženy
13:10   Hokej (Turnaj mužov): Švajčiarsko – Kanada (A) – muži
13:10   Hokej (Turnaj mužov): Česko – Južná Kórea (A) – muži
13:30   Sánky (Tímová štafeta): finále

 

Piatok, 16. február

01:05   Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
01:30   Skeleton (Individuálne preteky): 3. a 4. jazdy – muži
02:00   Snowboarding (Snowboardcross): rozjazdy – ženy
02:00   Krasokorčuľovanie (Jednotlivci): krátky program – muži
04:10   Hokej (Turnaj mužov): USA – Slovensko (B) – muži         Hokejisti
04:15   Snowboarding (Snowboardcross): finále – ženy
06:05   Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
07:00   Beh na lyžiach (15 km voľne): finále – muži          P. Mlynár*
08:40   Hokej (Turnaj mužov): Rusko – Slovinsko (B) – muži
12:00   Rýchlokorčuľovanie (5000 m): finále – ženy
12:00   Akrobatické lyžovanie (Akrobatické skoky): finále – ženy
12:05   Curling (Turnaj mužov): večerný program – muži
12:20   Skeleton (Individuálne preteky): 1. a 2. jazdy – ženy
13:10   Hokej (Turnaj mužov): Švédsko – Nemecko (C) – muži
13:10   Hokej (Turnaj mužov): Fínsko – Nórsko (C) – muži
13:30   Skoky na lyžiach (Individuálne preteky velký mostík): kvalifikácia – muži

 

Sobota, 17. február

01:05   Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
02:00   Krasokorčuľovanie (Jednotlivci): voľné jazdy – muži
02:00   Akrobatické lyžovanie (Slopestyle): kvalifikácia – ženy
03:00   Alpské lyžovanie (Super obrovský slalom): finále – ženy
04:10   Hokej (Turnaj žien): štvrťfinále – ženy
04:10   Hokej (Turnaj mužov): Kanada – Česko (A) – muži
05:00   Akrobatické lyžovanie (Slopestyle): finále – ženy
06:05   Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
08:40   Hokej (Turnaj žien): štvrťfinále – ženy
08:40   Hokej (Turnaj mužov): Južná Kórea – Švajčiarsko (A) – muži
10:30   Beh na lyžiach (Štafeta 4 × 5 km): finále – ženy
11:00   Short track (1000 m): finále – muži
11:00   Short track (1500 m): finále – ženy
12:00   Akrobatické lyžovanie (Akrobatické skoky): kvalifikácia – muži
12:05   Curling (Turnaj žien): večerný program – ženy
12:15   Biatlon (Preteky s hromadným štartom 12,5 km): finále – ženy    A. Kuzminová*, P. Fialková*
12:20   Skeleton (Individuálne preteky): 3. a 4. jazdy – ženy
13:10   Hokej (Turnaj mužov): Slovinsko – Slovensko (B) – muži            Hokejisti
13:10   Hokej (Turnaj mužov): Rusko – USA (B) – muži
13:30   Skoky na lyžiach (Individuálne preteky veľký mostík): finále – muži

 

Nedeľa, 18. február

01:05   Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
02:00   Akrobatické lyžovanie (Slopestyle): kvalifikácia – muži
02:15   Alpské lyžovanie (Obrovský slalom): 1. kolo – muži         An. Žampa
04:10   Hokej (Turnaj žien): o 5. – 8. místo – ženy
04:10   Hokej (Turnaj mužov): Nemecko – Nórsko (C) – muži
05:15   Akrobatické lyžovanie (Slopestyle): finále – muži
05:45   Alpské lyžovanie (Obrovský slalom): 2. kolo – muži         An. Žampa*
06:05   Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
07:15   Beh na lyžiach (Štafeta 4 × 10 km): finále – muži
08:40   Hokej (Turnaj žien): o 5. – 8. miesto – ženy
08:40   Hokej (Turnaj mužov): Česko – Švajčiarsko (A) – muži
12:00   Rýchlokorčuľovanie (500 m): finále – ženy
12:00   Rýchlokorčuľovanie (preteky družstiev): kvalifikácia – muži
12:00   Akrobatické lyžovanie (Akrobatické skoky): finále – muži
12:05   Curling (Turnaj mužov): večerný program – muži
12:05   Boby (Dvojbob): 1. a 2. jazdy – muži
12:15   Biatlon (Preteky s hromadným štartom 15 km): finále – muži
13:10   Hokej (Turnaj mužov): Švédsko – Fínsko (C) – muži
13:10   Hokej (Turnaj mužov): Kanada – Južná Kórea (A) – muži

vytrvalosť spartan racePrečítajte si tiež
Zlepšite si vytrvaloť. 11 tipov Spartan race.

Pondelok, 19. február

01:05   Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
01:30   Snowboarding (Big Air): kvalifikácia – ženy          K. Medlová
02:00   Akrobatické lyžovanie (U rampa): kvalifikácia – ženy
02:00   Krasokorčuľovanie (Tanečné páry): krátke tance    L. Myslivečková, L. Csölley
05:10   Hokej (Turnaj žien): semifinále – ženy
06:05   Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
12:00   Rýchlokorčuľovanie (500 m): finále – muži
12:00   Rýchlokorčuľovanie (preteky družstiev): kvalifikácia – ženy
12:05   Curling (Turnaj žien): večerný program – ženy
12:15   Boby (Dvojbob): 3. a 4. jazdy – muži
13:10   Hokej (Turnaj žien): semifinále – ženy
13:30   Skoky na lyžiach (Tímové preteky veľký mostík): finále – muži

 

Utorok, 20. február

01:05   Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
02:00   Krasokorčuľovanie (Tanečné páry): voľné tance     L. Myslivečková, L. Csölley*
02:30   Akrobatické lyžovanie (U rampa): finále – ženy
04:10   Hokej (Turnaj žien): o 7. – 8. miesto – ženy
04:10   Hokej (Turnaj mužov): kvalifikácia play off – muži
05:00   Akrobatické lyžovanie (U rampa): kvalifikácia – muži
06:05   Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
08:40   Hokej (Turnaj mužov): kvalifikácia play off – muži
08:40   Hokej (Turnaj žien): o 5. – 8. miesto – ženy
11:00   Severská kombinácia (Individuálne preteky – skoky, veľký mostík): preteky – muži
11:00   Short track (500 m): kvalifikácia – muži
11:00   Short track (1000 m): kvalifikácia – ženy
11:00   Short track (Štafeta 3000 m): finále – ženy
12:05   Curling (Turnaj mužov): večerný program – muži
12:15   Biatlon (Zmiešaná štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km): finále         Tím Slovenska
12:50   Boby (Dvojbob): 1. a 2. jazdy – ženy
13:10   Hokej (Turnaj mužov): kvalifikácia play off – muži
13:10   Hokej (Turnaj mužov): kvalifikácia play off – muži
13:45   Severská kombinácia (Individuálne preteky – Beh na lyžiach, 10 km): finále – muži

 

Streda, 21. február

01:05   Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
01:30   Snowboarding (Big Air): kvalifikácia – muži
02:00   Krasokorčuľovanie (Jednotlivci): krátky program – ženy  N. Rajičová
03:00   Alpské lyžovanie (Zjazd): finále – ženy
03:30   Akrobatické lyžovanie (Skikros): kvalifikácia – muži
04:10   Hokej (Turnaj mužov): štvrťfinále – muži
05:15   Akrobatické lyžovanie (Skikros): finále – muži
06:05   Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
08:40   Hokej (Turnaj mužov): štvrťfinále – muži
08:40   Hokej (Turnaj žien): o bronz – ženy
09:00   Beh na lyžiach (Tímový šprint): finále – muži
11:00   Beh na lyžiach (Tímový šprint): finále – ženy
12:00   Rýchlokorčuľovanie (preteky družstiev): finále – ženy
12:00   Rýchlokorčuľovanie (preteky družstiev): finále – muži
12:05   Curling (Turnaj žien): večerný program – ženy
12:40   Boby (Dvojbob): 3. a 4. jazdy – ženy
13:10   Hokej (Turnaj mužov): štvrťfinále – muži
13:10   Hokej (Turnaj mužov): štvrťfinále – muži

 

Štvrtok, 22. február

01:05   Curling (Turnaj žien): tie-break – ženy
01:05   Curling (Turnaj mužov): tie-break – muži
02:15   Alpské lyžovanie (Slalom): 1. kolo – muži  Ad. Žampa
03:30   Akrobatické lyžovanie (U rampa): finále – muži
04:00   Snowboarding (Paralelný obrovský slalom): kvalifikácia – ženy
04:00   Snowboarding (Paralelný obrovský slalom): kvalifikácia – muži
05:10   Hokej (Turnaj žien): finále – ženy
05:45   Alpské lyžovanie (Slalom): 2. kolo – muži  Ad. Žampa*
08:30   Severská kombinácia (Tímové preteky – skoky, veľký mostík): preteky – muži
11:00   Short track (1000 m): finále – ženy
11:00   Short track (Štafeta 5000 m): finále – muži
11:00   Short track (500 m): finále – muži
11:20   Severská kombinácia (Tímové preteky – Beh na lyžiach, štafeta 4 x 5 km): finále – muži
12:05   Curling (Turnaj mužov): semifinále – muži
12:15   Biatlon (Štafeta 4 × 6 km): finále – ženy

 

Piatok, 23. február

01:30   Snowboarding (Big Air): finále – ženy        K. Medlová*
02:00   Krasokorčuľovanie (Jednotlivci): voľné jazdy – ženy        N.Rajičová*
03:00   Alpské lyžovanie (Superkombinácia): 1. kolo – Zjazd – ženy        P. Vlhová*
03:30   Akrobatické lyžovanie (Skikros): rozjazdy – ženy
05:15   Akrobatické lyžovanie (Skikros): finále – ženy
06:30   Alpské lyžovanie (Superkombinácia): 2. kolo – slalom – ženy      P. Vlhová*
07:35   Curling (Turnaj mužov): o bronz – muži
08:40   Hokej (Turnaj mužov): semifinále – muži
11:00   Rýchlokorčuľovanie (1000 m): finále – muži
12:05   Curling (Turnaj žien): semifinále – ženy
12:15   Biatlon (Štafeta 4 × 7,5 km): finále – muži
13:10   Hokej (Turnaj mužov): semifinále – muži

 

Sobota, 24. február

01:30   Boby (Štvorbob): 1. a 2. jazdy – muži
02:00   Snowboarding (Big Air): finále – muži
03:00   Alpské lyžovanie (Tímová súťaž): finále     Účasť Slovenska
04:00   Snowboarding (Paralelný obrovský slalom): finále – ženy
04:00   Snowboarding (Paralelný obrovský slalom): finále – muži
06:00   Beh na lyžiach (50 km klasicky): finále – muži
07:35   Curling (Turnaj mužov): finále – muži
12:00   Rýchlokorčuľovanie (Preteky s hromadným štartom): finále – ženy
12:00   Rýchlokorčuľovanie (Preteky s hromadným štartom): finále – muži
12:05   Curling (Turnaj žien): o bronz – ženy
13:10   Hokej (Turnaj mužov): o bronz – muži

 

Nedeľa, 25. február

01:05   Curling (Turnaj žien): finále – ženy
01:30   Krasokorčuľovanie (Záverečná exhibícia): preteky
01:30   Boby (Štvorbob): 3. a 4. jazdy – muži
05:10   Hokej (Turnaj mužov): finále – muži
07:15   Beh na lyžiach (30 km klasicky): finále – ženy
12:00  Záverečný ceremoniál

 

Aj tieto články by vás mohli zaujímať:

Facebook Comments
Celkovo prečítaní 5 998x, 1 prečítaní dnes

Aj tieto články by vás mohli zaujímať: