Módny a štýlový interiér vďaka doplnkom z obchodu Tulup.sk

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Doplnky interiérového dizajnu sú nenápadným prvkom výzdoby, ktorý rozhoduje o celkovej kompozícii. Ak plánujete zmeniť výzdobu kuchyne alebo obývacej izby, naplánujte si tiež správny výber doplnkov, a to nielen tých, ktoré sú určené na stenu. Ako vybrať správne doplnky do interiéru?

Módne a funkčné doplnky pre malú obývaciu izbu

V tejto sezóne je jedným z najmódnejších trendov mestská džungľa. Rastlinné a botanické motívy vám umožnia cítiť sa vo svojej obývačke ako v amazonskom tropickom lese! Trend návratu k prírode veľmi silno rezonoval v minulom roku, keď boli akékoľvek prázdninové cesty veľmi obmedzené alebo úplne nemožné.

V tejto sezóne smeruje trend mestskej džungle k farbám súvisiacich so zemou. Módne budú všetky doplnky interiérového dizajnu v odtieňoch olivovozelenej, púštneho piesku, teplej škorice, intenzívnej šedej a tmavomodrej. Tieto farby upokojujú, uvoľňujú, pomáhajú znížiť napätie a posilňujú pocit stability.

Do obývacej izby v štýle mestskej džungle zvoľte sklenené obrazy na stenu alebo obrazy canvas s rastlinnými motívmi, napr. zelenými listami alebo exotickými kvetmi. V kombinácii s tmavošedými stenami alebo pohovkou vytvoria jedinečnú loftovú atmosféru. Pri výbere doplnkov do obývacej izby myslite na to, aby ste nepreplnili malý interiér. V menších miestnostiach stavte na kvalitu doplnkov, napr. triptych obrazov na plátne na stene, nie na ich množstvo. Nie je tajomstvom, že radi kupujeme doplnky interiérového dizajnu a môžeme ľahko prekročiť hranicu medzi umiernenosťou a prehnanosťou.

Do malej obývačky

V malej obývacej izbe sa tiež osvedčí kombinácia intenzívnej tmavošedej s teplým medovým odtieňom. Nie je náhoda, že tieto dve farby sú podľa Inštitútu Pantone farbami roku 2021. Medovožltá zahreje intenzívnu tmavošedú farbu a spraví interiér útulným a originálnym. Je to ďalšia kombinácia kontrastných farieb, ktorá by sa mohla stať skutočným hitom!

V malých obývacích izbách budú dobre vyzerať sklenené alebo akrylové obrazy, ktoré dodajú interiéru hĺbku a vizuálne zväčšia priestor. Takéto riešenie je skvelým nápadom na usporiadanie obývacej izby s kuchynským kútom v malej garsónke.

trendy v interiérovom dizajnePrečítajte si tiež
Najnovšie trendy v interiérovom dizajne…

 

Ako zariadiť modernú kuchyňu?

Moderná kuchyňa má mnoho variantov. Nie je to už len škandinávsky alebo loftový štýl, ale aj provensálsky a modernistický štýl s použitím prvkov, ako sú napríklad kuchynské dosky z kremeňa alebo kuchynské panely z tvrdeného skla. Tvrdené sklo sa vďaka svojej odolnosti voči mechanickému poškodeniu, vysokej teplote a vlhkosti osvedčí pri každodennom používaní oveľa lepšie ako tradičné obklady.

Jedným zo zaujímavých doplnkov kuchynskej výzdoby sú sklenené kuchynské hodiny, ktoré nájdete v ponuke obchodu tulup.sk. Sklenené hodiny sú vyrobené z tvrdeného skla, rovnako ako kuchynský panel. Vďaka neobmedzenému výberu motívov sa sklenené hodiny budú hodiť k akémukoľvek interiérovému dizajnu.

V kuchyni v škandinávskom štýle sa oplatí zavesiť sklenené alebo akrylové obrazy s potlačou, ktoré dodajú kuchyni ľahkosť a prelomia jej neutrálny charakter.

— PR článok —
Foto: Tulup.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.