Potrebujete novú a dôveryhodnú adresu trvalého bydliska?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Každá jedna firma potrebuje pre svoje podnikateľské činnosti dobré sídlo. Je to základ, od ktorého bude závisieť veľa ďalších nasledujúcich vecí. Inak to nie je ani v prípade súkromnej osoby. Aj tá potrebuje pre svoje plnohodnotné fungovanie vlastný domov na správnej adrese, s ktorou sa môže zapísať na území konkrétneho mesta. Jedno z toho vám vieme pomôcť veľmi rýchlo vybaviť. Dôveryhodnú  adresu trvalého pobytu.

Evidenčný charakter

Získať dnes trvalý alebo prechodný pobyt nie je také jednoduché, pretože na tieto účely potrebujete spĺňať rôzne podmienky. Nikde na úrade vám nedajú pečiatku a potvrdenie o tom, že bývate na danej adrese, pokiaľ nemáte na to doklady. Všetko sa eviduje.

 

Trvalý pobyt inak

Jedna z možností, ako získať trvalý pobyt, je prísť na ohlasovňu s výpisom z listu vlastníctva, ktorý preukazuje vaše vlastnícke, alebo spoluvlastnícke právo k danej nehnuteľnosti. Nie všetci samozrejme také šťastie v živote majú a musia si vybaviť trvalý pobyt inak.

Je to jedna z ďalších možností, ako sa dopracovať k adrese, na ktorej vás zaevidujú a vy tak získate to, po čom ste dlho túžili. Evidenčný charakter takéhoto pobytu si môžete vybaviť aj online, vyplnením jednoduchého formulára a uhradením faktúry. Do troch dní potom môžete mať konečne svoju adresu.

 

Nerobte si starosti s prechodným pobytom

Ani prechodný pobyt sa nevybavuje celkom ľahko, vo väčšine prípadov (aj keď to dnes nie je zákonom stanovené) sa k nemu nedostanete bez súhlasu majiteľa budovy. Ak sa ale presťahujete za prácou a budete chcieť okrem nej v danej lokalite aj slobodne fungovať so všetkými nárokmi, bez prechodného pobytu to tak jednoducho nepôjde.

Viac z rubriky BÝVANIE.ako kúpiť dom

 

My vám ho zariadime

Áno, my vám získať prechodný pobyt pomôžeme! V Bratislave a na tej najlepšej adrese, kde vám založíme aj poštovú schránku. Dôveryhodná adresa prechodného pobytu vám a vašim najbližším zaručí bezproblémový prístup do škôlok, nemocníc v Bratislave a k lekárovi. Máte možnosť získať mestskú kartu, čo je jedna z ďalších veľkých výhod.
S trvalým alebo prechodným pobytom vás evidujú aj ostatné dôležité úrady v meste. Môžete sa nahlásiť do poisťovne, banky alebo k mobilnému operátorovi, ktorý vám na danú adresu bude posielať faktúry a inú dôležitú korešpondenciu.

 

Správy o prijatej pošte

Výhoda v trvalom alebo prechodnom pobyte evidenčného charakteru spočíva aj v tom, že o všetkej doručenej pošte môžete byť podľa svojich prianí aj ihneď informovaní. S online systémom na evidenciu doručených listín sa o tom jednoducho a veľmi rýchlo aj presvedčíte. Vašu schránku a prehľad o pošte môžete mať vďaka tomu aj v mobile, pretože SMS a pripojenie k e-mailu je samozrejmosťou.
Dátum prijatia, odosielateľ, váha a typ zásielky, prípadne ich počet. To a omnoho viac vám poskytne univerzálna forma evidenčného trvalého alebo prechodného pobytu v Bratislave. Ak ste hľadali spôsob, ako sa rýchlo zabývať, aj toto je jedna z možností.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.