Prepadla vás svadobná horúčka? Vyrieši to krásna svadobná obrúčka

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vybrať ten správny šperk nie je v dnešnej obrovskej ponuke vôbec jednoduché. O to viac, ak ho budete chcieť niekomu darovať alebo vyberáte svadobné obrúčky, ktoré budete nosiť po celý život. Poradíme vám, kde nájdete originálne a výnimočné šperky najvyššej kvality, z ktorých si iste vyberiete ten pravý. 

Aj tento malý šperk vám dokáže dodať energiu, bohatstvo a spojiť milujúce srdcia. Veď ako hovorí jedno ruské príslovie:

„Láska je prsteň – a prsteň konca nemá.”

 

Cíťte sa výnimočne

Hľadáte vhodný šperk na blížiacu sa slávnostnú udalosť? Nakupovanie je dnes najbezpečnejšie práve na internete.
A práve VIPgold je obchod, kde sa každý zákazník cíti výnimočne už pri prvej návšteve. Na výber máte kvalitné šperky z drahých kovov a diamantové šperky. Nájdete tu tiež bohatú ponuku zásnubných prsteňov, svadobných obrúčok a detských šperkov. Nevybrali ste si? 

VIPgold.sk zmení váš sen o dokonalom šperku na skutočnosť a vyrobí vám jedinečný šperk na mieru. Šperk na mieru je možné vyrobiť podľa fotografie alebo vlastného návrhu. Stačí, ak pracovníkom obchodu opíšete vaše predstavy alebo dodáte náčrt.

Šperky s certifikátom pravosti

VIPgold.sk dodáva všetky diamantové šperky spolu s certifikátom pravosti. Ak si vyberiete šperk s briliantom väčším ako 0,35ct, získate medzinárodný certifikát GIA. Šperky z drahých kovov sú označené puncom na Puncovom úrade. Nájdete na nich tiež označenie ich karátovej hodnoty. Takže o pravosť a najvyššiu kvalitu sa rozhodne nemusíte obávať.

výročia svadbyPrečítajte si tiež
Výročia svadby. Poznáte všetky ich názvy?

 

Svadobné prstene

Blíži sa termín vašej svadby? Na VIPgold.sk môžete vyberať z ponuky svadobných obrúčok z bieleho, žltého alebo červeného zlata aj viacfarebných kombinácií. V ponuke sú tiež nevšedné svadobné prstene zo striebra, titánu a chirurgickej ocele. Každá obrúčka sa vyrába na mieru, vďaka čomu vám vo váš veľký deň bude dokonale sedieť.

Svadobné prstene si môžete prezrieť okrem online obchodu aj v showroome v Bratislave. Nájdete tam viac ako 700 originálnych modelov obrúčok, z ktorých si budete môcť vybrať tie najkrajšie. Každý model je navyše možné prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. Vaše svadobné prstene tak budú okrem vyjadrenia vašej vzájomnej lásky odzrkadľovať aj váš vkus.

— PR článok —
Foto: Podvysotskiy Roman/Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.