Ako nájdete dokonalé pánske rifle? Poradíme veľkosť, strih aj farby

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rifle dlhodobo patria medzi stálicu v pánskych šatníkoch. Sú univerzálnym kúskom vhodným na rôznorodé príležitosti, ak sa vhodne nakombinujú so zvyšným oblečením. Páni ich radi nosia na rande, do práce, na neformálne stretnutia. Siahajú po nich i vo voľnom čase, keď vybehnú s kamarátmi na pivo.
Obľúbené sú určite aj preto, že každý môže vlastniť také, ktoré budú vyzerať, ako keby ich šili nositeľovi priamo na mieru. Proste dokonalé pánske rifle. Aby ste v nich naozaj vynikli a nevyzerali zanedbane, je dôležité nájsť najmä ideálny strih.

 

Kde páni pri výbere zlyhávajú najčastejšie?

ako nájsť dokonalé pánske rifleVolia si nesprávnu veľkosť. Drvivá väčšina mužov si v strachu, že džínsy budú pritesné a nepohodlné, kupuje väčšie číslo, ako v skutočnosti potrebuje. Bohužiaľ, toto je cesta ako si rýchlo a ľahko zdeformovať postavu: nohy pôsobia tučnejšie, všade sa tvoria neželané vypuklé záhyby a mnohokrát sa aj napriek zdanlivému dostatku voľného priestoru očakávané pohodlie nekoná.

Potrebujete opasok alebo za pás strčíte viac ako dva prsty? Nosíte veľké číslo. Ak naopak ani nezapnete gombík, tak je to snáď jasné. V prípade, že ich síce zapnete, ale cez džínsy presvitajú obrysy tvaru nôh a zadku, vybrali ste si príliš tesný model. Treba hľadať zlatú strednú cestu.

 

Nie je to žiadna veda

ako nájsť dokonalé pánske rifleSkúste nabudúce siahnuť po menšom čísle ako obvykle, výsledok vás možno prekvapí. Rifle, v ktorých budete vyzerať neodolateľne bez ohľadu na to, akú máte postavu, by ste nemali mať potrebu nikde sťahovať, látka by mala byť od tela tak akurát.
V perfektne sediacich rifliach ľahko spravíte drep bez toho, aby vás niekde niečo tlačilo či dokonca odieralo.

Samozrejme, aj typ postavy a vaša osobnosť sú faktory, ktoré by ste nemali obchádzať. Vždy je dobré sa usilovať o harmóniu – muži s vypracovanejšou hornou časťou tela, vyhýbajte sa úplne vypasovaným džínsom. Skôr siahajte po rovných strihoch.
Máte väčšie brucho? Dávajte si pozor na správnu dĺžku nohavíc. Všetko je o vyváženom korigovaní proporcií. Zbytočne nezvýrazňuje to, čo nie je treba.

 

Farby, strihy, detaily – ako sa v tom nestratiť

Tmavomodrá je klasika, s ktorou nikdy nič nepokazíte. Ak by vo vašom šatníku bolo miesto len pre jedny jediné rifle, tmavá modrá je to, čo hľadáte. V teplejších mesiacoch sa nebojte obliekať si aj svetlejšie farby.

Udalosť, na akú si rifle obliekate, hrá tiež nemalú rolu. Na párty môžete prísť aj vo vyšúchaných či dokonca deravých rifliach, na výber máte decentnejšie, ale aj veľmi odvážne riešené modely. Zaujímavé detaily, kontrastné šitie, zvláštne vrecká či potlač vedia dodať ten správny šmrnc na rôzne príležitosti.

Jednofarebné rifle užšieho a priliehavejšieho strihu pôsobia elegantnejšie, netreba sa ich báť. Klasický alebo voľný strih je uvoľnenejší a hodí sa viac na voľnočasové aktivity.

Možností na výber je viac ako dosť. Pohodlné, štýlové, trendové, či nadčasové rifle na každú postavu a príležitosť ušité z kvalitných materiálov za výbornú cenu nebolo nikdy ľahšie zohnať.
Pozrite sa na pánske rifle na eshope Bolf.sk.

o kvalite pri rifliach neváhajtePrečítajte si tiež
Na toto pri pánskych rifliach nikdy nezabúdajte.

— PR článok —
Foto:  Bolf.sk, Pixabay.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.