Na toto pri pánskych rifliach nikdy nezabúdajte

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Máte obľúbené rifle, ktoré vám perfektne sadli a nosili ste ich niekoľko sezón? Nastal čas ich náhrady a vy váhate, či sa vám vôbec podarí natrafiť na nejaké podobné. Ak stavíte na kvalitu a pohodlie, na tieto rifle si zvyknete rýchlo.

Je pomerne náročné rozlúčiť sa s obľúbeným kúskom oblečenia a nahradiť ho jeho novou verziou. Často bývame pri kúpe skeptickí a hľadáme podobné alternatívy k pôvodnej klasike. Ak pri výbere zvažujete okrem veľkosti aj strih a štýl spracovania, takýto dôkladný výber bude prínosom.

 

Rátajte so skúšaním

Ste presvedčení, že táto veľkosť vám sadne pri akomkoľvek type nohavíc? Neunáhlite sa k finálnemu rozhodnutiu bez toho, aby ste si ich vyskúšali. Nech sú dané rifle akokoľvek trendy, ak vám budú tesné, asi ťažko ich budete vôbec nosiť. Nielenže budete ľutovať kúpu, ale skončia na dne vášho šatníka a tak skoro sa k nim ani nevrátite.

 

pánske rifleDajte šancu viacerým spracovaniam

Buďte otvorení vyskúšať viacero strihov. Pokiaľ ich totiž nevyskúšate, ťažko môžete zhodnotiť, či by vám vôbec pristali. Nielenže budete vedieť, ktoré vám sadnú ako uliate, ale pri ďalšom výbere nebudete strácať čas a rovno siahnete po rifliach konkrétneho strihu.

 

Vyskúšajte aj viacero štýlov

Nikde nie je napísané, že musíte zostať pri univerzálnej klasike. Ak sa zaujímate o rifle s roztrhaným efektom alebo o tie v inom farebnom odtieni, vyskúšať môžete viaceré. No jedny klasické modré rifle by mali byť súčasťou každého pánskeho šatníka.

 

Nezabúdajte na kombinovanie

K rifliam sa hodí naozaj čokoľvek. Či už siahnete po bežnom tričku, po takom s originálnou farebnou potlačou alebo po košeli, vždy zažiarite. Rifle sú naozaj vhodné aj ku saku, kabátu či rôznym mikinám. Ak hľadáte nejaký štýlový kúsok, s ktorým si šatník oživíte, určite sa pozrite na Napapijri mikiny. V takejto kombinácii podčiarknete celkový outfit.

— PR článok —
Foto: LightField Studios / Shutterstock.com, Unsplash.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.