Nezanedbávajte kabelku a predĺžte jej životnosť

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na čo nezabudnúť pri výbere kabelky a jej nosení tak, aby nedošlo k jej rýchlemu opotrebovaniu? Nielenže by mala kabelka zodpovedať svojou kvalitou, ale zvážiť by sme mali aj ďalšie kľúčové parametre.
V otázke ideálneho počtu kabeliek už dávno neplatí, že postačí mať práve dva kusy. Tie nedokážu naplno pokryť ich využitie a pomerne rýchlo dochádza aj k ich opotrebovaniu. Pokiaľ máte jednu praktickú kabelku a nosíte ju dennodenne, skôr či neskôr zbadáte možné nedostatky a vady. Čo ale robiť, aby ste predĺžili životnosť vašich kabeliek?

 

Zvážte otázku využitia

Ak máte jeden typ čiernej kabelky, ktorú nosíte ako do práce, tak aj na večerné akcie, rýchlo na to zabudnite a zvážte kúpu ďalšej. Možno vám to na prvý pohľad príde praktické, no k elegantnej róbe sa rozhodne nehodí mohutný doplnok. Nielenže nevyužijete potenciál kabelky v podobe nevyužitého úložného priestoru, ale v tejto kombinácii nebudete vyzerať priveľmi vkusne.

 

Vyhnite sa extrémnej záťaži

Vlastníte kabelku do ruky a dennodenne ju nosíte do práce? Na výmenu kabelky nebol čas, a tak sa často stáva, že do nej stále len niečo vkladáte. Pokiaľ ale kabelku vystavíte extrémnej záťaži, pomerne rýchlo si to odnesú jej rúčky a vystavíte ich riziku ošúchania, ba v horšom prípade, sa vám rúčka nalomí alebo celá vypadne. Upriamte sa preto aj na výber kvalitných rúčok.majte stále peknú kabelku

 

Za kvalitu nezodpovedá len cena

Aj lacné kabelky sú kvalitným doplnkom, pokiaľ sa vieme o ne starať a zabraňujeme ich zničeniu. Pokiaľ však aj ten najdrahší kúsok umiestnite na špinavú podlahu, nemôžete očakávať, že tomu bude kabelka dlhodobo bez problémov odolávať. A skôr či neskôr dôjde ako k jej znečisteniu, tak aj poškodeniu. Aby ste sa tomu vyhli, je dobré zvoliť si takú kabelku, ktorá má z jej spodnej časti špeciálne spracovanie a je vybavená tak, aby sa povrch kabelky nedotýkal zeme.

 

Aj peňaženka má čo ponúknuť

Kým výber kabelky prispôsobujeme podľa príležitostí, peňaženku meníme len vtedy, keď nastáva situácia jej nahradenia. Dámske peňaženky by tak nemali spĺňať len svoj účel, ale mali by byť aj zaujímavým dizajnovým kúskom. Okrem originálneho spracovania si skúste vybrať aj takú, ktorá disponuje zrkadielkom alebo extra priehradkou na fotografie.

— PR článok —
Foto: Daria_Cherry / Shutterstock.com, Pixabay.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.