Doprajte si chuť Jadranu u vás doma. EVA sardinky vás určite potešia

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aj vy ste tento rok zmenili plány na letnú dovolenku a prázdniny trávite na pláži slovenského rybníka namiesto Jadranského mora? Napriek tomu si obľúbené gurmánske pochúťky, ktoré máte spojené s cestovaním do Stredomoria a špeciálne Chorvátska, môžete vychutnať aj tak, a to priamo u vás doma.
Podravka prináša chuť chorvátskeho mora v podobe pravých jadranských sardiniek. EVA Sardinky v rastlinnom oleji sú prirodzeným zdrojom bielkovín, vápnika, omega-3 mastných kyselín, vitamínu D a ďalších zdraviu prospešných látok. A majú mnohoraké využitie v kuchyni: v šalátoch či cestovinách, na slaných koláčoch alebo bruschettách. Viac na www.podravka.sk.

 

Jadranské sardinky sú tie pravé

sardinky Eva v rastlinnom oleji

EVA Sardinky v rastlinnom oleji od Podravky: 1,09 € / 115 g

Letná dovolenka nie je len o cestovateľských zážitkoch, ale aj o gurmánskych pochúťkach. „Slovenské“ Jadranské more poznáme veľmi dobre a chorvátska kuchyňa je nám blízka.
Pravé jadranské sardinky patria medzi morské pochúťky, ktoré sú na rozdiel od chobotníc a krabov obľúbené u každého.

Vedeli ste, že Jadranské more má optimálny pomer slanosti a teploty vody, vďaka ktorému sardinky rastú ideálnym tempom a nie sú tučné? Zvýšený obsah soli vo vode navyše zaisťuje ich vyváženú a plnú chuť.
A presne také sú EVA Sardinky v rastlinnom oleji, ktorými môžete vyšperkovať zeleninové šaláty, pripraviť legendárne sardinkové cestoviny, slané koláče „quiche“, pizzu, ľahké sendviče a mnohé iné dobroty.
Chutné receptové inšpirácie nájdete na stránke Podravka. Pripravte si letné menu ako na dovolenke a zažite chuť prímorských reštaurácií priamo u vás doma.

 

Sardinky sú jadranská superpotravina

Sardinky sú jedna z najlepších superpotravín z hľadiska nutričných hodnôt, ktorá je navyše ľahko stráviteľná. Táto malá rybička je doslova plná vitamínov a bielkovín. Rovnako, ak chcete doplniť minerály, tak do svojho jedálnička zaraďte pravé jadranské sardinky. Obsahujú zinok, magnézium, draslík, železo a mnoho iných zdraviu prospešných látok. Okrem bielkovín dodá jedna konzerva EVA Sardiniek v rastlinnom oleji vášmu telu vápnik a množstvo omega-3 mastných kyselín, ktoré ochraňujú srdce a majú protizápalové účinky.

O Podravke
Spoločnosť PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, avšak prvé produkty tejto chorvátskej značky poznali Slováci už v osemdesiatych rokoch.
Okrem presláveného tradičného ochucovadla Podravka patrí do portfólia spoločnosti viac ako 100 sortimentových položiek predávaných pod štyrmi značkami, medzi nimi napríklad semolinové cestoviny Podravka, rybacie konzervy EVA, zeleninová príloha Ajvar, kvalitná ryža a strukoviny Lagris a mnohé iné.
Je lídrom na trhu ochucovadiel, v ktorom dosahuje hodnotový trhový podiel vo výške až 50%.
Spoločnosť je držiteľom štyroch ocenení Pečať bonity (2013-2016) a siedmych ocenení Slovak Superbrands (2006, 2013-2017, 2019).
Sídli vo Zvolene a zamestnáva 31 pracovníkov.

sardinky Eva

— PR článok —
Foto: Podravka


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.