Hranolčeky ako z reštaurácie? Stavte na Golden Longs

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Každý z nás má rád chvíle, kedy sa v pohodovej atmosfére spoja dobrí priatelia a vynikajúce jedlo. Čo tak pripraviť priateľské posedenie hneď teraz? Máme pre vás tip: pripravte pre „vašich ľudí“ gurmánsky zážitok ako z reštaurácie, ale po svojom.

mccain-hranolky-golden-longsAko na to? Každý prinesie svoje obľúbené jedlo, ktoré naservírujete na jeden stôl a môžete ochutnávať aj vychutnávať. Skvelý nápad, že? K hostine nezabudnite pripraviť obľúbené McCain hranolčeky Golden Longs, s ktorými trafíte do čierneho: extra dlhé a štíhle hranolčeky, ktoré sa hodia ku každému jedlu. Navyše, v rúre alebo teplovzdušnej fritéze sú hotové za niekoľko minút. Chrumkavý zážitok, ktorý poznáte z reštaurácií a ktorému nik neodolá. Viac na www.mccain.sk.

McCain Golden Longs: 2,69 € / 750 g

Hranolčeky Golden Longs chutia najlepšie s priateľmi

Sú elegantné, dlhé a chrumkavé, pre ešte lepší zážitok z chuti. A pre všetkých, ktorých máte radi. Pretože láska ide cez žalúdok, však? Také známe a také pravdivé! Presne ako chuť zemiakov, ktorú zakúsite v každom súste dlhokánskeho hranolčeku. A viete, čo je skvelé?

Keďže sa „reštaurácia“ odohráva priamo vo vašej obývačke, môžete hodiť za hlavu aj nudu pri stolovaní! McCain hranolčeky Golden Longs sa totiž najlepšie jedia rukami. Uchopte ich medzi palec a ukazovák a elegantne namáčajte do omáčky či dipu. Tento chrumkavý pôžitok milujeme všetci bez rozdielu, malí i veľkí.

Chutné ako v reštaurácii a hotové rýchlejšie ako vaša objednávka

Stačí ich vytiahnuť z mrazničky a nechať piecť podľa návodu na obale. Servírovať ich môžete na množstvo spôsobov: podeliť sa o ne z veľkej misy, skombinovať ich so šalátom, hlavným jedlom alebo chutnými dipmi. Prípadne si ich nechať celé pre seba, lebo sú táák dobréé.
Prijmete naše pozvanie „do reštaurácie“ v obývačke? Že súhlasíte? Nám už teda ostáva len popriať, nech sú hranolčeky Golden Longs chrumkavé a vaši najmilší na ceste k vám. Dobrú chuť!

NÁŠ TIP: Chutné recepty a viac skvelých tipov, ako spraviť zo stretnutia priateľov pri dobrom jedle epický zážitok priamo u vás doma, nájdete na www.mccain.sk.

hranolky-golden-longs-kecup

TS, Foto: McCain.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.