Jar 2022 – čo bude v móde?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zima bola, ako už to býva zvykom, až nečakane dlhá a chladná. Jarné outfity si v našich šatníkoch pripravujeme už na prelome nového roku, a potom smutne čakáme, kedy v nich budeme môcť zažiariť v prvé jarné dni, sprevádzané spolu so slnečnými lúčmi, ktoré nás rozjasnia ešte viac. A vyzerá to tak, že sa toho už o chvíľu dočkáme. Tak čo, ste pripravený zbaliť zimné kabáty a nadchnúť sa pre pomaly ale iste prichádzajúcu jar s najhorúcejšími novinkami od vašich obľúbených celebrít, ktoré nové trendy prinášajú vo veľkom štýle?

 

Móda a jar 2022

Nový rok prináša nové nadšenie a s ním aj prísľub vzrušujúcejšej módy. Niektoré z nových horúcich trendov sa vezú na vlne sily celebrít a ich nenápadných kampaní, ktoré nasledujú po hviezdami nabitej sezóne jeseň/zima 2021. Ak hľadáte inšpiráciu, môžete ju nájsť u ikonických sestier Jenner či Hadid, alebo u Hailey Baldwin. Vyzerá to tak, že tieto mladé módne ikony sa tak skoro nikam nechystajú. A samozrejme nezabúdajte na Rihannu, alebo Victoriu Beckham.

Jar 2022 sa bude niesť v niekoľkých trendoch, ktoré by ste možno ešte nečakali. Aby vám však žiadne trendy neunikli, sledujte pravidelne tento módny blog, kde nájdete vždy tie najčerstvejšie informácie o trendoch!

Teraz sa pozrieme na pár z nich, ktoré sme najčastejšie zaznamenali na módnych prehliadkach. Poďme sa na nich pozrieť.

 

DRŽTE SA – NÍZKY PÁS BUDE ZNOVU V MÓDE

Vysoké džínsy môžu dominovať našim šatníkom už viac ako desaťročie, no na jar 2022 sa nízky pás vracia späť do popredia módneho povedomia. Ak by ste očakávali, že sa tento nízky pás budeme snažiť skrývať, opak je pravdou. Na všetkých modelkách boli zaznamenané skrátené topy pre kompletný dramatický efekt zo začiatku 20. storočia.

jar 2022 móda

 

VRSTVENÉ SUKNE

Jedným z najviac nositeľných trendov, ktoré vyšli z tohto kola prehliadok bola vrstvená sukňa. Zatiaľ, čo sme zaznamenali rozruch medzi obľúbenou tenisovou, ktorá bola hitom tohto leta, jasným jarným trendom roku 2022 bude skladaná, alebo aj vrstvená, midi sukňa. Okrem toho v skutočnosti neexistujú žiadne pravidlá. Potlačené, jednofarebné, farebné, čiernobiele, v kombinácii s úpletmi alebo v kombinácii s braletou. Môžete ju nakombinovať kompletne podľa seba a svojich preferencií!

 

TEKUTÉ KOVY

Budúca sezóna prinesie nový spôsob, ako vytvoriť metalické flitre bez potreby flitrov – ktoré sú často veľmi škodlivé pre životné prostredie. Namiesto toho vás povzbudíme, aby ste získali lesk pomocou tekutých kovových leskov; oveľa jemnejší, dospelejší a súčasný vzhľad. Tieto lesklé kovy, ktoré sa nachádzajú prevažne – ale nie výlučne – v zlate a striebre, vytvárajú dojem roztaveného kovu. A keď vaše telo obopína luxusná, trblietavá látka, bez povšimnutia naozaj nezostanete!

modne faux pasPrečítajte si tiež
TOP 10. Najväčšie módne faux pas v práci.

 

BIELY OBLEK

Obleky boli možno už niekoľko mesiacov mimo módneho radaru, keďže časť krajiny začala pracovať z domu v spoločenských šatách, inak aj povedané, pyžamách. Budúca sezóna sa však o to silnejšie vráti k starým základom. Výrazná biela a doplnená úchvatnými akcentmi – od pásových viazaní po kontrastné čierne doplnky a výrazné ramená, toto sú kúsky, vďaka ktorým bude vyhliadka na návrat do práce oveľa znesiteľnejšia.

 

A NA ZÁVER – OVERSIZE MÓDA NEKONČÍ!

Od mega úpletov, ktoré sa majú dvojité využitie a slúžia aj ako zavinovacie periny v stále chladných jarných večeroch, až po obľúbenú „sólovú saturáciu“ Meghan Markle, ak existuje niečo, čo by chladné obdobie urobilo príjemnejším a je to zároveň stále trendy, sú to nepochybne oversize kúsky vášho šatníka. A navyše sú tak komfortné, však?

— PR článok —
Foto: Diana Indiana / Shutterstock.com, puhhha / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.