Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.

Okrem slovenských rozprávok, encyklopédií či odporúčaného čítania v KUBOvi nájdete aj populárne komiksy a obrázkové knižky od vydavateľstva Warner Bros ako Scooby-Doo, Flintstonovci alebo Tom & Jerry. V KUBO ponuke si obľúbené knižky nájdu deti aj rodičia.
Čítanie nebolo nikdy jednoduchšie a dostupnejšie!

Každý deň knižný darček až do Vianoc

V decembri máte mimoriadnu príležitosť spestriť si adventné obdobie čítaním! V duchu sviatočného očakávania a darčekov prináša KUBO špeciálnu akciu – Knižný adventný kalendár. Počas každého dňa od prvého decembra až do Štedrého dňa sa pre všetkých v aplikácii otvorí jedna vybraná kniha, ktorú bude možné prečítať si úplne zadarmo.

Nechajte sa každý adventný deň prekvapiť novým príbehom, ktorý rozšíri fantáziu a lásku k čítaniu vašich najmenších. Od rozprávok, cez dobrodružstvá až po vzdelávacie knihy – akcia Adventný kalendár je tu, aby každou odomknutou knižkou navodila sviatočnú či zimnú atmosféru a urobila radosť deťom.

Sledujte aplikáciu KUBO – detské knihy, aby ste nič nezmeškali!
Zdieľajte kúzlo kníh s vašimi deťmi a spoločne si užívajte predvianočné chvíle pri každodennom príbehu.

kubo

Aplikáciu stiahnete v App Store alebo obchode Google Play
za cenu len 3,99 € / mesiac.

Akciová cena do konca januára – predplatné do aplikácie na celý rok len za 19,99 €.
Viac na www.kubomedia.sk

Kubomedia

TS, foto: Kubomedia.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.