Poblúznil ju, no potom zrazu zmizol. Tajomný cudzinec

Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Milujete Queen, potetovaných sexi hudobníkov a veríte na “Love at first sight”? Ak áno, tak verím, že si túto knihu určite zamilujete,“ usmieva sa autorka Martina Jakubová. Príbeh Emy a sexi Matthewa si vás získa – dramatický, romantický a plný prekvapení.

 „Zo všetkých barov vo všetkých mestách na tejto planéte si on príde práve do toho môjho.“

 

Tajomný cudzinec

Ema žila v Anglicku, jedného dňa si urobila roadtrip, na Slovensku spoznala frajera a potom sa tam už nevrátila. Zostala žiť tu…a teraz, v tento deň sa ocitá ako v scéne z Casablancy. Do dverí jej baru vchádza príťažlivý Matthew.
Láska na prvý pohľad nemusí platiť u každého, ale keď medzi dvoma ľuďmi zafunguje chémia, rozumné rozhodnutia idú bokom.

„Tak? Čo ti môžem ponúknuť?“ nedočkavo naklonila hlavu a spýtavo si ho premerala, akoby mu odpoveď chcela vyčítať z tej sexi tváre.
„Zahŕňa to aj teba?“ Bola si istá, že jej vynechalo pár úderov srdca.
„Ospravedlňujem sa za nepríjemnosti, ale jedlo tu nepodávame,“ zakontrovala mu s červenými lícami a ticho znovu vyplnil jeho smiech.
„Fakt sa mi páčiš,“ vyhlásil a stiahol si z pleca tašku.
„Och, aj ty sa mi fakt páčiš,“ odpovedala mu a nehanebne si ho premerala od tých brutálne hustých vlasov až po sexi úzke boky, lebo nižšie už cez bar nevidela.

A to je presne Emin prípad, keď po intenzívnom poblúznení prichádza o to bolestivejšie precitnutie a Matthew z jej života bez slova zmizne.

…namiesto toho jej v ten deň od neho prišla krátka esemeska, ktorá nevysvetľovala nič, no zároveň asi všetko.
Bolo fajn spoznať ťa.
To bolo poslednýkrát, čo niečo počula o mužovi, ktorý jej na krátky okamih ukradol srdce.

O rok neskôr sa ocitáme v Londýne. A s odstupom času do jej života prichádza nový muž. Keď Ema už ani nedúfa, že by sa v jej živote mohol opäť objaviť príťažlivý cudzinec, zjaví sa rovno pred jej očami a za okolností, ktoré jej pripadajú skôr ako nočná mora.
Stretáva Maxa, ktorý ju priťahuje…a ktorý má prepojenie na Matthewa. Je prekvapená, zaskočená, no postupne zisťuje, prečo Matthew bez slova zmizol. A ocitá sa v situácii, ktorú neplánovala ani v najhorších snoch…

Tajomný cudzinec

 

Neutekaj odo mňa…

Tajomný cudzinec je romantický, dramatický, spletitý a napínavý príbeh. Chvíľami vás prekvapí a zisťujete veci, ktoré by ste nečakali. Nie od Matta…a ani potom od Maxa… Príbeh ponúka niekoľko zápletiek a drám, takže sa máte na čo tešiť.

„Láska, upokoj sa. Spolu to zvládneme, pamätáš?“ prerušil ju chlácholivo. „Len odo mňa, prosím, neutekaj. Mysli na to, že on ti už neublíži, dobre?“

Martina JakubováMartine Jakubovej vyšlo už niekoľko obľúbených kníh, ako Dotyky vášne, P. S.: Hľadám chlapa , Líštička, Riskantná hra a Pád do ticha.
Narodila sa v Ružomberku, ale okrem niekoľkých rokov, ktoré po štúdiu nemeckej literatúry na Filologickej fakulte v Prešove strávila v Nemecku a Írsku, žije aj s rodinkou v obľúbenej Banskej Bystrici. Lásku ku knihám zdedila po svojom otcovi a od detstva patrí čítanie medzi jej najobľúbenejšie možnosti relaxu.
Množstvo prečítaných kníh ju popri materskej dovolenke inšpirovalo k napísaniu debutového románu Dotyky vášne v roku 2017.
Jej najnovším knižným prírastkom je teda pikantný román s názvom Tajomný cudzinec.

 

Foto: Motýľ, Lepšídeň.sk, FB/autorka


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.