Posaďte sa ako doma – ideálna sedačka je pohodlná pre všetkých

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pri nákupe sedačky sa ľudia väčšinou zameriavajú na dizajn a to, ako zapadne do obývačky. Zvyknú zabúdať na to, či všetkým rodinným príslušníkom prinesie dostatočné pohodlie. Viete, na čo sa zamerať pri hľadaní najpohodlnejšej sedacej súpravy pre váš životný štýl?

 

Dôležité otázky pred výberom

Na začiatok by ste mali odpovedať na nasledujúce otázky:

  • Koľko členov žije vo vašej domácnosti? Bude stačiť sedačka, alebo sa vám zídu aj kreslá do obývačky?
  • Aká je priemerná výška vašich rodinných príslušníkov?
  • Pri sedení máte nohy na zemi, alebo si ich radšej vyložíte?
  • Aké rozmery má vaša obývačka?
  • Budete vaša pohovka slúžiť aj na popoludňajšie zdriemnutie, alebo u vás zvykne prespať niekto z rodiny?
  • Máte v domácnosti dostatok odkladacieho priestoru?
  • Potrpíte si na veľa vankúšov?
  • Žijú s vami malé deti či zvieratá, ktoré by mohli niečo poškodiť?

kreslo a ideálna sedačka

 

Správne rozmery, komfort a dizajn

Po tom, ako odpoviete na všetky otázky, by ste mali mať jasno v tom, aká sedačka bude vyhovovať celej rodine a prispôsobí sa vašim preferenciám a životnému štýlu. Rozhodujúcim faktorom sú jednoznačne rozmery sedačky.

ikona zdvihnutý palecAk vo vašej domácnosti býva veľa ľudí, ideálnym a praktickým riešením je rohová rozkladacia sedacia súprava s dostatočne veľkým úložným priestorom. Nezabudnite zohľadniť štýl a priestorové možnosti vašej obývačky a vyberte takú, ktorá nebude zaberať takmer celú miestnosť.

ikona zdvihnutý palecMenšie rodinky, páry alebo jednotlivci majú väčšinou záujem o pohodlné pohovky, ktoré ušetria miesto a zároveň splnia ich predstavy o funkcionalite, pôsobivom dizajne a vysokom komforte.

živé či umelé kvetyPrečítajte si tiež
Živé či umelé kvety. Ktoré sa hodia do bytu viac?

Keď už sme spomenuli komfort, každý si ho predstavuje odlišným spôsobom a veľakrát môže byť náročné robiť kompromisy. Niekto si rád oprie hlavu a vyloží nohy, iný preferuje hlboký sed, rád číta knihy a potrebuje na to opierky lakťov v optimálne výške.

Sú ľudia, obľubujúci minimalizmus a stačí im jeden vankúš, no na druhej strane sú aj takí, ktorí potrebujú veľa vankúšov. Súčasné štýlové sedačky splnia túžby o nezameniteľnom štýle a maximálnom pohodlí.

 

Proxima – spojenie estetiky a praktickej využiteľnosti

V ponuke sedačiek, pohoviek a kresiel od Proxima.STORE každý nájde to svoje. Pripravte sa na jedinečné dizajnové kúsky v prvotriednom spracovaní a dlhou životnosťou, ktoré každému ponúknu to, čo očakáva od kvalitnej sedačky.

ideálna sedačka do obývačky

— PR článok —
Foto: Proxima.store


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.