Tip na darček pod stromček, ktorý poteší a zároveň pomôže

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Značka ALPA je obľúbenou v mnohých domácnostiach už celé desaťročia. Symbolizuje tradíciu, kvalitu, spoľahlivosť a dôveru. Tento rok sme sa rozhodli pripraviť špeciálne darčekové balenia s produktami od Alpy a zároveň podporiť činnosť občianskeho združenia Svetielko nádeje.
Predstavujeme vám limitovanú edíciu darčekového balenia s detskou kozmetikou AVIRIL pre mamičky a ich bábätká a darčekové balenie s masážnymi produktami ALPA SPORT STAR pre športovcov alebo ľudí s fyzicky náročnou prácou.

 

TIP NA DARČEK PRE MAMIČKU A JEJ BÁBÄTKO

Darčekové balenie s detskou kozmetikou AVIRIL je milé prekvapenie nielen pod vianočný stromček, ale aj ako krásny darček pri narodení bábätka. Tradícia detskej kozmetiky Aviril trvá už od roku 1927, jej kvality skutočne preveril sám čas.
Modrý olejček s azulénom, čo je výťažok z harmančeka, je známy svojou nezameniteľnou vôňou. Takmer každému z nás pripomína detstvo a spája sa práve s malými bábätkami. Sme si takmer istí, že tento olejček používala už vaša mamička a dokonca aj babička – tradícia naďalej pretrváva a každej mamičke urobí radosť.

aviril alpa svetielko nádeje pomôže

 

TIP NA DARČEK PRE ŠPORTOVCOV ALEBO ĽUDÍ S FYZICKY NÁROČNOU PRÁCOU

Darčekové balenie s masážnymi produktami ALPA SPORT STAR obsahuje emulzie s výťažkami byliniek pre masáž svalov, ktoré sú doplnené o kreatín a metylsalicylát, ktorý pomáha svalom a kĺbom zregenerovať a zabraňuje vzniku zápalových procesov. Všetky tri produkty v darčekovom balení sú vyvinuté pre špeciálne nároky športovcov a ľudí so zvýšenou fyzickou záťažou, keďže ich telo je viac namáhané a treba sa o neho starať.

Masáže svalov a kĺbov pomáhajú telu lepšie regenerovať, oddýchnuť si a pripraviť na ďalší výkon. Rovnako sú skvelým prostriedkom, ako predchádzať nepríjemným zraneniam kĺbov, svalov a šliach. Trojicu vysokokvalitných masážnych prípravkov ocení každý športovec.

alpa masáž pomôže

 

PODPORA SVETIELKA NÁDEJE

svetielko nádeje logoKúpou darčekového balenia podporíte činnosť občianskeho združenia Svetielko nádeje, ktoré už 19 rokov pomáha deťom s onkologickými a inými, život limitujúcimi ochoreniami a ich rodinám.  Svetielko nádeje pôsobí na Klinike pediatrickej onkológie a hematológie v Banskej Bystrici, ktorá je jednou len z troch detských onkologických kliník na Slovensku. Staňte sa aj vy svetielkom nádeje pre ťažko choré deti.

aviril alpa

— PR článok —
Foto: Alpa


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.