Tipy na darček pre priateľku, mamu alebo ženu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chcete potešiť svoju priateľku alebo manželku nejakým módnym kúskom?
Aj keď je už Valentín za nami, neznamená to, že by taký darček nepotešil. Dôvod na darček a malú pozornosť sa nájde vždy. Naše dámy za to predsa stoja, však?

Ak ste sa teda rozhodli pre niečo pekné a praktické, potom tu máme pre vás zopár tipov.
Vidíme, že jarné slniečko nám už vykúka, otepľuje sa a preto ako prvé, čím by ste mohli potešiť svoju blízku osobu, by mohla byť nejaká pekná a elegantná tunika k čiernym legínam alebo bielym nohaviciam. Je to veľmi obľúbený kúsok oblečenia pre každý typ postavy, pretože svojim vyhotovením dokáže nasmerovať zrak tam, kam chceme. A zakryť tiež to, čo chceme 🙂 .
Okrem toho, tuniky bývajú v klasických, menej moderných strihoch, čo by možno vyhovovalo viac našim mamám. Ale tiež v moderných, sviežich vyhotoveniach. Skutočne sa dá vyberať pre ženu v každej vekovej kategórii.

tuniky darček pre partnerku

 

Naše tipy na akúkoľvek príležitosť

V prípade, že chcete potešiť seba aj svoju priateľku, existujú darčeky priamo pre páry. Napríklad oblečenie alebo doplnky pre páry. Posledným trendom sú napríklad mikiny, tričká, alebo doplnky pre páry. Priateľka by sa určite potešila, ak by od vás dostala oblečenie s nápisom „Queen“ a zároveň to vaše by malo nápis „King“. Ako kráľovský pár.
Určite je to minimálne štýlové a originálne. Ale odporúčame skôr pre mladšie ročníky.

Ďalší tip je už skôr prípravou na leto. Ako sme už vyššie spomenuli, jar sa prebúdza a onedlho budeme snoriť po pekných plavkách v obchodoch ako po sladkostiach v špajze.
Pre tie dámy, ktoré majú pocit, že majú malé nedostatky napríklad na brušku, odporúčame vyberať plavky, ktoré majú povedzme zbiehavé, zoštíhľujúce vzory na plavkách. Vzory nám celkove opticky dokážu zmenšiť bruško. Nie je to len o farbe. Okrem toho sú aj jednodielne plavky, ktoré bývajú podšité jemnou sieťovinou, ktorá má sťahujúci efekt.
Dámske plavky, či už jednodielne alebo dvojdielne, sú dôležitým kúskom v šatníku na leto. Páni, ak nechcete nič pokaziť, odporúčame vám možný výber najprv odkonzultovať v predajni alebo v rámci prekvapenia s vašou drahou polovičkou. Minimálne by bolo dobré sa uistiť, či je daný model možné vymeniť za iný.
Naše tipy:

tip na darček plavky

Akokoľvek si to už zariadite, plavky dokážu rovnako potešiť ako každý iný kus pekného oblečenia.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.