Aké typy poštových schránok poznáme?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Postav dom, zasaď strom a nezabudni na poštovú schránku! Tak by mohlo znieť novodobé príslovie pre všetkých, ktorí bývajú v novostavbách a namiesto poštovej schránky stále používajú kus rúry z odkvapu. Nenechajte preto nič na náhodu a vyberte si kvalitnú poštovú schránku, ktorá vám bude slúžiť dlhé roky.

 

Typy poštových schránok 

ikona domHliníkové poštové schránky patria medzi najobľúbenejšie a tiež medzi tie najviac kvalitné. Vydržia nepriazeň počasia, aj hrubšie narábanie zo strany uponáhľanej dedinskej poštárky. Disponujú klasickým zámkom s minimálne dvomi kľúčikmi a na trhu ich nájdete v modernom i rustikálnom prevedení.

typy poštových schránok

ikona domVodotesné poštové schránky sú absolútne spoľahlivé pri ochrane proti dažďu, či snehu.  Kvalitné tesnenie zabezpečí, že sa k uloženej pošte nedostane voda ani žiadne nečistoty. Ideálne riešenie pre tých, ktorým v schránke pravidelne pristanú dôležité dokumenty.

ikona domPlastové poštové schránky z plastu sa vyznačujú nízkou váhou a vyžadujú minimálnu údržbu. Nehrdzavejú, výborne odolávajú aj UV žiareniu a sú odolné proti poškriabaniu a ryhám, ktoré bývajú viditeľné pri iných typoch schránok. Neopomenuteľným benefitom je tiež výhodná cena.

typy poštových schránok

ikona domAmerické poštové schránky sú hliníkové poštové schránky na hliníkovom stojane, ktorý možno umiestniť pred dom, dvor, či záhradu. Typické sú svojou červenou vlajočkou, ktorá signalizuje novú poštovú zásielku.  Americké poštové schránky bývajú priestranejšie a poskytujú dostatok miesta aj na objemnejšiu poštu.

TS, Foto: mp-kovania.sk, Pexels.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.