Čím potešiť partnera na výročie sobáša?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nie každý má to šťastie, že oslavuje so svojim partnerom striebornú či zlatú svadbu, po dvadsiatich piatich a päťdesiatich rokoch spoločného života. Byť po boku jedného muža polstoročie je čosi výnimočné. No oslavu si zaslúži každé výročie sobáša. Aj prvé, druhé či tretie.

Pri príležitosti striebornej svadby sa na znak opätovného spečatenia manželského zväzku manželia zvyknú obdarovávať striebornými prstienkami a pri výročí zlatej svadby si pár vymieňa nové zlaté obrúčky. No čo darovať partnerovi, ak ste spolu len zopár rokov? Pokiaľ žijete so športovo založeným chlapom, výber darčeka môže byť až prekvapivo jednoduchý.

 

Darček pre rybára

Ak máte doma rybára, ktorý trávi voľný čas chytaním rýb na brehu jazera či mora, iste mu nechýba rybárska výbava – rybárske prúty, háčiky, podberáky, sieťky a signalizátory. Skúsený rybár však určite ocení špeciálne navijáky shimano, ktoré bude môcť použiť nielen na lov sladkovodných rýb, ale aj na lov morských rýb v mori. Navijaky dobre fungujú bez ohľadu na druh chytaných rýb nielen na malú, ale aj na veľkú vzdialenosť a loviť s nimi možno z brehu, z útesu, z móla, aj z lode. Vďaka takýmto značkovým navijakom získa vaša polovička dokonalú kontrolu aj nad húževnato bojujúcimi rybami, čomu sa určite poteší.

 

Darček pre cyklistu

Ak máte doma cyklistu, môžete ho na výročie sobáša prekvapiť novým horským bicyklom. Horský bicykel je oproti cestnému robustnejší, má pevnejší rám, oveľa hrubšie kolesá a reťaz sa na ňom prehadzuje samostatným zariadením. Medzi výhody horského bicykla patrí aj to, že je odpružený a má väčšiu brzdnú silu. Tiež má oproti cestnému bicyklu širšie riadidlá, a preto sa aj ľahšie ovláda.

No pokiaľ vaša polovička nový bicykel má, na výročie sobáša ho môžete potešiť inými cyklistickými doplnkami – kvalitnou prilbou, cestovným náradím či taškou pod sedlo. Skvelým tipom doplnkovej výbavy pre milovníka bicyklovania je špeciálny cyklistický batoh. Plecniak, ktorý je odľahčený a dobre odvetrávaný.

výročia svadbyPrečítajte si tiež
Výročia svadby. Poznáte všetky ich názvy?

 

Darček pre turistu

Ak máte doma turistu, prekvapte ho na výročie sobáša športovým oblečením, alebo športovou obuvou. Kvalitná turistická obuv zabezpečí vašej láske aj pri chôdzi v prírode na nerovnom teréne potrebnú stabilitu a obratnosť. Turistické topánky salomon majú kvalitné zvršky, ktoré končatiny presne obopnú a členkom poskytnú dokonalú oporu. Mäkká podrážka zabezpečí maximálne pohodlie pri každom došliapnutí. Táto športová obuv prémiovej kvality má skvelú trakciu na rôznych povrchoch a poskytne aj pri namáhavých turistických výkonoch dobrú rovnováhu. Zanedbateľná nie je ani vynikajúca priedušnosť, ktorá dopraje nohám vášho partnera prostredie bez zbytočnej vlhkosti nielen na krátkych, ale aj na dlhých turistických výletoch.

— PR článok —
Foto: Dreamstime.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.