Dokonalé plážové čítanie. Romanca Východ slnka na Bali

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nádherné modré more, biely piesok a dva mesiace slobody. Perfektná kombinácia v podobe exotickej ďalekej destinácie a zábavnej romantiky. Ponorte sa do nového príbehu Východ slnka na Bali, bavte sa a vyhrievajte sa v teplých lúčoch tamojšieho slnka. Budete mať chuť zbaliť si kufor a vyraziť na cestu.
Je tu druhý diel série Letné lásky, neodolateľná dovolenková romanca.

O chvíľu vykuklo slnko v tvare polmesiaca ponad hrebeň a všetkých nás zalialo zlaté svetlo.
Obloha sa menila z fialovočiernej na červenú, potom ružovú a oranžovú a teraz to bola už celá škála jesenných farieb. Videla som siluety malých lodiek a člnov pohojdávajúcich sa na vode, ich výrazné línie a modročierna farba ostro kontrastovali s vlniacou sa hladinou. Slnko stúpalo nahor a fascinovalo ma, že sme mohli sledovať, ako sa v priebehu iba niekoľkých minút zmenilo z maličkého útržku na plnú guľu. Ako rýchlo sa vlastne otáča zem?

Východ slnka na Bali

vychod-slnka-na-baliPR manažérka Jaelee Tanová je síce úspešná v práci, no srdce má zlomené a vo svojom vnútri sa stále trápi pre starú lásku. A tak sa jedného dňa rozhodne pre zmenu. Opustí prácu v Miami a spontánne si kúpi letenku na úžasný exotický ostrov Bali s priam rozprávkovými plážami. Dúfa, že tu sa jej podarí zabudnúť.

Postupne zisťuje, že hoci sú aj na Bali ulice plné áut a motoriek, život tam plynie akosi pomalšie a krajšie… Najmä, keď stretne očarujúceho Škóta Alistaira, pri ktorom sa jej takmer okamžite  srdce rozbúcha rýchlejšie. Lenže zdanlivo predvídateľnú cestu jej skrížia nečakané udalosti, pri ktorých sa musí rozhodnúť, akým smerom sa v živote vyberie ďalej.

„Som Alistair,“ predstavil sa chlapík. Podľa toho r som odhadovala, že je buď Škót, alebo Ír. Neviem ich veľmi dobre odlíšiť – znejú mi príliš podobne –, ale myslela som si, že Alistair by mohlo byť škótske meno. Jeho ruka – tá, ktorú mal položenú na mojom ramene – teraz čakala, kedy mu ňou potrasiem.
„Som Jaelee,“ povedala som, podávajúc mu svoju dlaň. A stojím tu v pyžame. Bola som veľmi rada, že som sa unúvala obliecť si podprsenku, ale aj tak som sa cítila nahá, ako som tam tak stála pred dobre vyzerajúcim mužom, čerstvo zobudená a bez mejkapu…

 

Sabatikal plný romantiky

Dva mesiace na Bali, noví priatelia a nádherné scenérie, či pláže…to musí zmeniť každého. Jaelee si to užíva a nachádza nový zmysel života.
Východ slnka na Bali je zábavný romantický príbeh, plný smiechu a lásky. Doslova pocítite dovolenkovú atmosféru, takže ak sa už neviete dočkať letnej dovolenky, ale tá je ešte mesiace pred vami – vychutnajte si ju aspoň cez tento príbeh.
Budú vás baviť aj priateľstvá, ktoré Jaelee nadviaže na Bali. Ako jej pomôžu nájsť si novú kariéru…je tam aj trošku rodinnej drámy…a najmä opisy prostredia a jedál, na ktoré dostanete chuť.

Sandy Barkerová

Spisovateľka a  cestovateľka, nekonečná romantička, vášnivá čitateľka, filmová fanúšička, milovníčka vína a  kávy. Zbožňuje objavovanie nových miest, outdoorové a  cestovateľské dobrodružstvá a ochutnávanie dobrého jedla a nápojov.
Jej prvý román s  názvom One More Chapter (Ďalšia kapitola) vyšiel v  roku 2019. Nasledovali ďalšie diely v romanticko-cestovateľskej sérii a román s názvom The Dating Game (Zoznamka), ktorý sa odohráva vo fascinujúcom svete Reality TV.

sandy-barker

Foto: LepšíDeň.sk, FB Sandy Barker


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.