Šťastie praje pripraveným. Molly a jej hra

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hviezdne obsadený film, ktorý rozpráva skutočný príbeh talentovanej profesionálnej lyžiarky Molly Bloom. Športovú kariéru postupne vymenila za niečo omnoho lukratívnejšie – hazardné hry. Zhodou náhod sa stala prevádzkovateľkou tajných herní pre smotánku, v ktorých utrácali státisíce dolárov slávni športovci, finanční magnáti či hollywoodske herecké esá. A ako to býva, šťastie praje pripraveným. Je tu film Molly a jej hra.

Áno, z úspešnej lyžiarky sa stala ešte úspešnejšia hráčka hazardných hier, no ako dlho jej bude šťastie priať. Postupne sa síce jej klientela rozšírovala aj o členov ruskej mafie, ale o Molly a jej aktivity sa začala zaujímať tajná služba. Desať rokov úspešne podnikala, no potom ju agenti FBI zatkli kvôli podozreniu z nelegálnych príjmov. Najala si právneho zástupcu, ktorému porozprávala svoj životný príbeh do najmenších detailov. Aby očistila svoje meno a dokázala, že bulvárne médiá o nej nevedeli všetko.

 

Molly a jej hra

Film Molly a jej hra prichádza do slovenských kín 4.januára 2018 a uvidíme naozaj herecké celebrity: Kevin Costner (Mollin otec), Idris Elba (advokát Molly), či Jessica Chastain (Molly Bloom). 140-minútová dráma má na iMDB cez 1500 hodnotení a 7,4 hviezdičky z desiatich.
príbeh sa začína zostra, bez nejakých zdĺhavých opisov a intier. Neskutočný príbeh od prvých sekúnd a pokračuje to poriadnou divokou jazdou.

Molly a jej hra je veľmi slušný filmový zážitok, ktorý si miestami vyžaduje maximálnu pozornosť, aby ste pochopili vzťahy a súvislosti, no oplatí sa. Ide o dynamický a vzrušujúci film, ktorý naplno využíva talent Jessicy Chastain. Poker, ruská i talianska mafia, celebrity, šport a FBI, to sú perfektné ingrediencie pre napínavú drámu.
Molly a jej hra je film plný intríg, podvodov a nebezpečnej hry. Príbeh o úžasnom živote, ktorý Molly získala a ktorý neskôr stratila. Príbeh o tom, čo všetko sa z neho naučila…

Premiéru mal film v septembri 2017 na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte a stretol sa s veľmi pozitívnymi ohlasmi. Možno aj preto, že sa rok predtým začalo nakrúcať práve v kanadskom Toronte 🙂 Na 75.ročník Golden Globe Awards získal film Molly a jej hra dve nominácie – najlepší scenár a najlepšia herečka v dramatickom filme, Jessica Chastain.

 

Pozrite si oficiálny slovenský trailer (ForumFilm)

Pozrite si viac z rubriky FILM.

Molly a jej hra Kevin Costner

molly a jej hra jessica chastain

molly a jej hra jessica chastain

Molly a jej hra

Molly a jej hra

Molly a jej hra

Molly a jej hra

 


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.