Kontrola je najlepší druh bezpečnosti a efektivity práce

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Snažíte sa vo svojom pracovnom tíme ľudí motivovať? Je pre vás a vašu firmu výkon dôležitý? V tom prípade je dobré si premyslieť výber zamestnancov a vytvoriť im podmienky, vďaka ktorým zvládnu každú jednu náročnú úlohu.
Máme pre vás riešenie. Kvalitné brzdové kotúče a detailné monitorovanie.

 

GPS monitoring vám pomôže

Spoľahlivá kontrola spotreby paliva je výzvou, ktorú nemožno zanedbávať. Aj úspora nákladov je vo firme predsa veľmi dôležitá, pretože akákoľvek chyba v kontrolnom systéme sa môže stať zdrojom príjmu pre bezohľadného zamestnanca a viesť k strate pre spoločnosť. Vďaka špičkovému GPS monitoringu, ale budete mať pod kontrolou vecí oveľa viac.

Auto a celý vozový park, ktorý majú na starosti vaši zamestnanci, budete mať neustále pod dohľadom. GPS monitoring sleduje akýkoľvek vozový park, zaznamenáva pohyb mimo plán a spotrebu paliva .

Umožňuje vám pozorovať zariadenie v reálnom čase, kontrolovať množstvo práce a vynaložené palivo. Takáto kontrola je nevyhnutná aj na získanie údajov o najazdených kilometroch za deň, nedodržaní rýchlostného režimu a sledovaní stavu paliva. Ide o systém, ktorý dokáže včas, ako kvalitné brzdové kotúče, zabrániť nechceným úrazom, nehodám a udalostiam, ktoré by vás a celú firmu mohli ohroziť.

 

Ďalšie výhody systému

Monitorovanie pomocou GPS je príležitosť mať prehľad o tom, kde sa auto momentálne nachádza, alebo aký je jeho technický stav. Fungovanie systému vylučuje umelé zvyšovanie počtu najazdených kilometrov vodičmi, neprimerané odstávky vozového parku a používanie vozidiel na súkromné  účely. Tieto moderné senzory navyše monitorujú hladinu paliva v nádrži s presnosťou na 1 percento.

Preto, ak chcete mať svoje podnikanie a zamestnancov pod kontrolou, určite tento spôsob monitoringu využite a budete „za vodou“.

— PR článok —
Foto:  Pexels.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.