Leto ešte nekončí. Zažiarte s novinkami od Dermacol!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Leto práve vstupuje do svojho žiarivého finále a vy tak máte skvelú príležitosť predviesť sa v plnej kráse. Doplňte svoju kozmetickú výbavu o najnovšie vychytávky od značky Dermacol.
Nájdete medzi nimi objemový lesk, vďaka ktorému budú vaše pery šťavnaté ako dozrievajúce ovocie, riasenku pre riasy ako motýlie krídla a telové mlieko, ktoré vašu pokožku rozžiari ako lúče zapadajúceho slnka.

Napumpujte svoje pery do krásy

objemový lesk na pery Lip UP od DermacolHľadáte recept na plné a šťavnaté pery, no predstava injekčných výplní sa vám prieči? Stavte na nový objemový lesk na pery Lip UP od Dermacol.
Obsahuje patentovanú aktívnu látku Maxi Lip™, ktorá vypne jemnú pokožku pier, vyhladí drobné vrásky a vytvorí tak efekt väčšieho objemu. Potrebnú hydratáciu perám dodá kombinácia aktívnych látok stimulujúcich produkciu kolagénu.
O regeneráciu a ochranu pred predčasným starnutím sa zase postará vitamín E.

Vytúžené výsledky v podobe plnších a jemnejších pier sa podľa klinických testov dostavia pri pravidelnom používaní trikrát denne počas minimálne jedného mesiaca. Vybrať si môžete zo šiestich odtieňov, ktoré na perách vytvoria ultra lesklý vzhľad bez lepivého pocitu.
Lesk na pery Lip UP, Dermacol – 5,73 eur/3ml, 6 odtieňov

 

predlžujúca riasenka Butterfly Wings od DermacolRiasy ako krídla motýľov

Zvýraznite svoje oči vejárom dlhých rias, ktoré sa rozvinú ako krídla motýľov. Nová extrémne predlžujúca riasenka Butterfly Wings od Dermacol s inovatívnou silikónovou kefkou jediným ťahom precízne oddelí a definuje aj tie najjemnejšie riasy.
Riasenka je oftalmologicky testovaná a hypoalergénna.
Predlžujúca riasenka Butterdly Wings, Dermacol – 3,79 eur /9 ml

 

Zažiarte!

Telové mlieko Glitter my Body od DermacolZahaľte svoje telo do žiarivého závoja luxusnej starostlivosti. Telové mlieko Glitter my Body od Dermacol je ako stvorené na dni, kedy chcete svoju slnkom pobozkanú pokožku predviesť v plnej kráse.
Jemná krémová textúra je bohatá na vyživujúce a hydratujúce látky, ako sú vitamín E, panthenol, glycerín, bambucké maslo, avokádový a olivový olej. Po použití zostáva pokožka jemná a vláčna, s luxusným žiarivým nádychom, ktorý vytvárajú zlatisté trblietky.
Telové hydratačné mlieko s trblietkami Glitter my body, Dermacol – 4,99 eur/200 ml

— PR článok —
Viac informácií a noviniek na www.dermacol.sk


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.