Lucy Pug: 5 rád, ako mať zo seba lepší pocit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ak veríš, sny sa splnia. Spôsob si už nájdu.
Týmto citátom sa začína motivačný diár jednej z najznámejších slovenských vlogeriek. Lucy Pug už v detstve hovorili, že má umelecké cítenie. Bavili ju všetky kreatívne činnosti. A čo úplne najviac? „Kombinácia módy a kreslenia,“ tvrdí úspešná vlogerka. Vo voľnom čase vymetala módne obchody, obdivovala dizajny, neskôr začala vo voľnom čase navrhovať vlastné módne kúsky a keď narazila na chalana vo svojej triede, ktorý mal kontakt na firmu s tlačiarenskými službami, bolo to jasné….

Ale neprezrádzajme všetko 🙂 Tento príbeh si prečítate v jej motivačnom diári Každý rok má svoj príbeh. Lucy dobre vie, že konkurencia na Youtube rastie a preto treba byť kreatívna, nenudiť a stále prichádzať s novými vecami. Ako tvrdí, „tento diár vás bude sprevádzať životom, na cestách, zažijete s ním veľa zážitkov a bude neustále pri vás. Zároveň som vďačná, že sa mi splnil tento môj ,,malý” sen. Toto je môj prvý diár, v ktorom nájdete aj kúsok mňa.“

V jej motivačnom diári nájdete nielen motiváciu, priestor na písanie snov, spomienok a  zážitkov, ale aj zopár obľúbených receptov, krásnych citátov a skúsenosti i rady zo života. Napríklad 5 tipov pre zdravie, 5 beauty tipov, ktoré vám uľahčia život, alebo Mojich 5 tipov v boji proti akné. Nižšie nájdete aj jej video o motivačnom diári.
LepšíDeň.sk vám teraz ponúka:

Lucy Pug motivačný diár

5 rád, ako mať zo seba lepší pocit podľa Lucy Pug

Každý z nás má raz za čas obdobie, kedy je nešťastný zo svojich výsledkov. Veľakrát sa snaží na sebe pracovať, ale napriek tomu nie je spokojný. “Týmto obdobím som si už prešla aj ja a občas sa to vráti. Čo vtedy robím?” pýta sa Lucy Pug.
Tu je pár jej rád, ako mať zo seba lepší pocit…a dopriať si Lepší Deň 🙂

1. Nauč sa hovoriť nie

Často sa neustále snažíme vyhovieť nášmu okoliu, nechceme byť sebecké, no k poďakovaniu niekedy ani nedôjde. Nemrhaj svojou energiou a časom na veci, ktoré ťa nerobia šťastnou.

2. Vypni mobil

Zabudni na sociálne siete. Hneď ako otvoríš profily ostatných, začneš svoj život porovnávať s vyfiltrovanou sociálnou sieťou, na ktorej ľudia prezentujú svoj idealizovaný život, a ty máš náladu pod psa.

3. Sprav niečo pre svoje telo

Depky prichádzajú aj po pozretí do zrkadla. Ak nie si spokojná/ý so svojou váhou, bež čo i len na hodinku do posilky a hneď budeš mať zo seba lepší pocit. Okrem iného si vyvetráš hlavu, prídeš na iné myšlienky a to tvojej pochmúrnej nálade určite pomôže.

4. Vyčleň si kamošov

S mnohými sa kamarátime len preto, že sa dlho poznáme a stala sa z toho rutina. Vyselektuj ľudí, s ktorými sa stretávaš, no po týchto stretnutiach sa cítiš biedne. Sú to väčšinou ľudia, ktorí radi riešia len svoje vlastné problémy a tvoje zďaleka obchádzajú. Neustále sťažovanie si na ich život ťa len demotivuje.

5. Za deň sprav všetko, čo odkladáš

Áno, aj ja som ten typ, ktorý neustále presúva svoje povinnosti a to je jeden z hlavných dôvodov, kedy bývam zo seba nešťastná. Prekonaj sa a sprav to, čo si už dlho nespravil, a vieš, že by si mal. Poupratuj, polej kvety, odpíš na maily, urob všetky tie veci, pre ktoré cítiš výčitky svedomia. Odmenou ti bude pocit z dobre vykonanej práce.

Lucy Pug podpisuje knihy

“Vďaka tomu, že párkrát prehráte,
si uvedomíte, aké náročné je vyhrať.”
Steffi Graf

GoGo a Lucy PugPrečítajte si tiež
GoGo: Vyhovuje mi sloboda internetu.

 

Lucy Pug alias Lucia Hrušková je obľúbená youtuberka, nielen na Slovensku, ale aj v susednom Česku. Aj preto sú dni v diári v slovenčine i češtine, so slovenskými i českými meninovými oslávencami. Kanál LucyPug na YouTube má už vyše 420.000 odberateľov, na Facebooku 77.000 fanúšikov a najviac ľudí ju sleduje na Instagrame – dokonca až 485.000.
„Milujem módu, nakupovanie a všetko, čo k tomu patrí,“ hovorí o sebe Lucia. „Tiež sa venujem grafickému dizajnu a preto som sa rozhodla to spojiť do jedného. Dlho som si navrhovala vlastné oblečenie, tričká a pod., tak som vytvorila vlastnú značku, nech sa o svoje návrhy môžem podeliť aj s vami 🙂 .“


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.