Módne trendy a jesenné športové oblečenie  

Pinterest LinkedIn Tumblr +

S príchodom jesene mnoho športovcov automaticky siaha po oblečení v tmavších zemitých odtieňoch. Jeseň je však krásne sfarbené ročné obdobie, tak prečo sa haliť do nevýrazných kúskov? Tohtoročnej sezóne nekraľujú len klasické neutrálne farby, ale aj neprehliadnuteľné žiarivé odtiene. Tu sú tipy na módne trendy a jesenné športové oblečenie.

 

Jesenné módne trendy

K jeseni tradične patrí krásna paleta farieb – bordová, tehlovočervená, horčicovo žltá, sýta oranžová, olivová a kaki zelená. Tento rok sú však v trende aj žiarivé varianty rôznych odtieňov. Na rozdiel od minulých sezón, je tohtoročná jesenná športová móda výraznejšia, ktorá aj v chladnom a nevľúdnom počasí nechá športovca zažiariť.

Súčasná športová móda praje tiež elegancii, ktorá si získava stále väčšiu popularitu. Pri výbere jesenného športového oblečenia je však potrebné dbať najmä na to, aby odevy boli vyrobené z funkčných materiálov a aby športovca neobmedzovali v pohybe.

módne trendy šport jeseň

 

Športové tepláky a mikiny

V jesennom období každému športovcovi dobre poslúžia športové nohavice z nepremokavého materiálu, ktoré chránia telo aj v daždi a vo vetre. Tohtoročnej sezóne vládnu voľné strihy, ktoré neobopínajú postavu. Skvelým tipom sú tepláky Nike, vyrobené z kvalitných materiálov, opatrené vkusnými aplikáciami.

A aké mikiny sú aktuálne IN? Ideálna športová mikina je s kapucňou a so zipsom po celej dĺžke alebo s polovičným zipsom. Či zvolíte dlhší alebo kratší strih, z hľadiska účelnosti je dobré vyberať mikiny s praktickými vreckami.
Čo sa vrchných zvrškov týka, na jeseň potrebuje každý športovec, ktorý športuje v exteriéri, aj ľahkú nepremokavú pláštenku. Široký sortiment športového oblečenia ponúkajú značky SalewaSalomon. Tieto značky poskytujú športovcom bohatú paletu športových odevov z prvotriednych materiálov, ktoré majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti a nie sú náročné na údržbu. Moderné športové oblečenie z funkčných materiálov, ktoré veľmi rýchlo schne a netreba ho ani žehliť.

ako nakupovať cez internetPrečítajte si tiež
Nakupovanie športového oblečenia cez internet.

 

Pohodlná športová obuv

Čo sa jesennej športovej obuvi týka, tá má byť hlavne pohodlná a nepremokavá, má mať čo najnižšiu hmotnosť. Pri výbere jesennej športovej obuvi dbajte nielen na správnu veľkosť – na presnú dĺžku a šírku, ale aj na vhodný strih, aby obuv pri športovaní netlačila. Športová obuv z kože sa dokonale prispôsobí takmer každým nohám, pretože je mäkká a pružná. Prírodná koža je vhodná aj do sychravého počasia a navyše, jednoducho sa čistení a ošetruje.

V jesennom období je možné voliť aj zateplenú športovú obuv, aby športovec mal nohy v teple aj v chladnom a vlhkom počasí. Dnes je v kurze komfortná športová obuv a väčšina športovcov vie, že nosiť sa vyplatia najmä také kúsky, ktoré na nohách perfektne sedia a poskytujú pri športovaní dobrú stabilitu.

— PR článok —
Foto: Dreamstime, Pexels.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.