Nudí vás tradičná biela farba plastových okien?

LinkedIn

Okná naozaj nemusia byť len biele, hoci vo vás možno vyvolávajú pocit čistoty. Pravdou je, že farby vplývajú na našu náladu, pomáhajú ju vytvárať a zlepšovať. Tiež môžu zvýrazniť architektúru a dotvoriť celkovú atmosféru priestoru. Tak prečo sa obmedzovať len na bielu farbu plastových okien?Stavte na trendy šedú alebo umbra s VEKA SPECTRAL.

Máte modernú farebnú fasádu, ku ktorej by pasovali okná v inom ako tradične bielom prevedení? Potom má VEKA, výrobca plastových okenných a dverových profilov najvyššej triedy A, ideálne riešenie práve pre váš projekt – VEKA SPECTRAL.
Vďaka tejto technológii povrchovej úpravy získa plastový povrch okna zvýšenú odolnosť voči poškriabaniu aj vplyvom počasia, schopnosť odpudzovať nečistoty a predovšetkým elegantný matný vzhľad.

 

Trendom sú farebnejšie okná

Dôvod obľúbenosti a vyššieho dopytu po plastových okenných profiloch rôznych farieb je fakt, že koncoví zákazníci aj developeri majú záujem o rozmanitejšiu farebnosť fasád svojich projektov. A výsledný efekt chcú logicky zdôrazniť vzhľadovo jedinečnými oknami.

Biele plastové okná sú klasika, ale trendy hovoria jasne – developeri, architekti, projektanti aj koncoví zákazníci žiadajú farebnú rôznorodosť. Preto sme v spoločnosti VEKA stavili na VEKA SPECTRAL – špeciálne tvrdenú povrchovú úpravu odolnú proti poškriabaniu a oteru, ktorá navyše dodáva plastovému oknu pôsobivý dizajn,“ hovorí Milan Klepsa, hlavný zástupca spoločnosti VEKA pre SR a ČR.

Na slovenskom trhu je VEKA SPECTRAL k dispozícii v deviatich farebných odtieňoch. „Záujem je veľký, takže okrem pôvodnej šedej, antracitovej a umbra sme do ponuky zaradili ďalších šesť farieb – uhľovo čiernu, vínovo červenú, oceľovo modrú, krémovo bielu a jedľovo aj tmavo zelenú,“ prezrádza Klepsa.

prečo len tradičná biela farba plastových okien? Skúste Veka Spectral

 

Slováci kráčajú s dobou

Slovenskí zákazníci si na výhody spojené s povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL rýchlo zvykli a vyhľadávajú ju, čo potvrdzuje aj oknárska firma Bruvo Slovakia, ktorá je jedným z popredných partnerov spoločnosti VEKA na Slovensku.
Najväčší záujem registrujeme o VEKA SPECTRAL vo farebnom prevedení antracit ultramatt a umbra ultramatt. Dôvody pre tieto preferencie vidíme predovšetkým v súčasnom trende európskej architektúry, ktorý uprednostňuje temnejšie, matné odtiene. Slováci jednoducho kráčajú v tomto smere s dobou, “ hovorí Ronny Bruynseels, generálny manažér Bruvo Slovakia.

O spoločnosti VEKA
veka logoNemecká spoločnosť VEKA sa od svojho založenia v roku 1969 vyvinula z malého regionálneho podniku na popredného svetového výrobcu profilových systémov pre plastové okná a dvere. Dnes táto (naďalej rodinná) firma z Vestfálska pôsobí na štyroch kontinentoch prostredníctvom 38 dcérskych spoločností, 42 predajných zastúpení a zamestnáva 5 400 zamestnancov.
Ročný obrat spoločnosti dosiahol v roku 2016 prvýkrát viac ako 1 miliardu EUR.

Hlavnou zásadou spoločnosti VEKA je vynikajúca kvalita produktov a zodpovedný prístup k životnému prostrediu prostredníctvom výberu surovín, dodržiavania výrobných postupov a rozsiahlych recyklačných aktivít.
Firma VEKA vsádza na najvyššiu kvalitu výrobkov, kompletný servis a predovšetkým na seriózne a partnerské zaobchádzanie so zákazníkmi a dodávateľmi.
Firma VEKA ako jeden z popredných svetových výrobcov plastových profilov vyrába výhradne okenné profily najvyššej kvality triedy A podľa európskej normy EN 12608. Požiadavky na profily triedy A sú mimoriadne vysoké: pre vonkajšie steny týchto profilov je predpísaná hrúbka 3 mm (tolerancia 0,2 mm), čo znamená o 10 % silnejšie steny ako pri profiloch triedy B. Pri stenách v oblasti drážok a napojenia je tento akostný rozdiel ešte zreteľnejší – viac než 20 %.
Viac informácií o spoločnosti VEKA nájdete na www.veka.sk.

plastové okná veka spectral

O spoločnosti Bruvo Slovakia
bruvo logoBRUVO Slovakia patrí do skupiny Bruynseels-Vochten, ktorá má vedúce postavenie na trhu v krajinách BENELUXu a je 100% rodinnou firmou. To znamená, že motivácia manažmentu spoločnosti je oveľa silnejšia ako v bežnej firme.
Spoločnosť BRUVO Slovakia sa usídlila v Seredi v roku 2009 najprv ako výrobná jednotka belgickej materskej firmy. V tomto čase bola celá produkcia exportovaná do Belgicka. V neskoršej fáze začala firma pôsobiť aj na slovenskom trhu.
V súčasnosti je 35 rokov skúseností vo výrobe okien a dverí z plastu a hliníka, ktoré boli nadobudnuté v materskej firme, plne využívaných i na Slovensku. Pravidelné školenia sú zabezpečované inštruktormi, ktorí zároveň predstavujú najnovšie inovácie na trhu s oknami a dverami.
Viac informácií o spoločnosti Bruvo Slovakia najdete na www.bruvo.sk.

plastové okná veka spectral

— PR článok —


                                                                       Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!

About Author