Nudí vás tradičná biela farba plastových okien?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Okná naozaj nemusia byť len biele, hoci vo vás možno vyvolávajú pocit čistoty. Pravdou je, že farby vplývajú na našu náladu, pomáhajú ju vytvárať a zlepšovať. Tiež môžu zvýrazniť architektúru a dotvoriť celkovú atmosféru priestoru. Tak prečo sa obmedzovať len na bielu farbu plastových okien?Stavte na trendy šedú alebo umbra s VEKA SPECTRAL.

Máte modernú farebnú fasádu, ku ktorej by pasovali okná v inom ako tradične bielom prevedení? Potom má VEKA, výrobca plastových okenných a dverových profilov najvyššej triedy A, ideálne riešenie práve pre váš projekt – VEKA SPECTRAL.
Vďaka tejto technológii povrchovej úpravy získa plastový povrch okna zvýšenú odolnosť voči poškriabaniu aj vplyvom počasia, schopnosť odpudzovať nečistoty a predovšetkým elegantný matný vzhľad.

 

Trendom sú farebnejšie okná

Dôvod obľúbenosti a vyššieho dopytu po plastových okenných profiloch rôznych farieb je fakt, že koncoví zákazníci aj developeri majú záujem o rozmanitejšiu farebnosť fasád svojich projektov. A výsledný efekt chcú logicky zdôrazniť vzhľadovo jedinečnými oknami.

Biele plastové okná sú klasika, ale trendy hovoria jasne – developeri, architekti, projektanti aj koncoví zákazníci žiadajú farebnú rôznorodosť. Preto sme v spoločnosti VEKA stavili na VEKA SPECTRAL – špeciálne tvrdenú povrchovú úpravu odolnú proti poškriabaniu a oteru, ktorá navyše dodáva plastovému oknu pôsobivý dizajn,” hovorí Milan Klepsa, hlavný zástupca spoločnosti VEKA pre SR a ČR.

Na slovenskom trhu je VEKA SPECTRAL k dispozícii v deviatich farebných odtieňoch. “Záujem je veľký, takže okrem pôvodnej šedej, antracitovej a umbra sme do ponuky zaradili ďalších šesť farieb – uhľovo čiernu, vínovo červenú, oceľovo modrú, krémovo bielu a jedľovo aj tmavo zelenú,” prezrádza Klepsa.

prečo len tradičná biela farba plastových okien? Skúste Veka Spectral

 

Slováci kráčajú s dobou

Slovenskí zákazníci si na výhody spojené s povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL rýchlo zvykli a vyhľadávajú ju, čo potvrdzuje aj oknárska firma Bruvo Slovakia, ktorá je jedným z popredných partnerov spoločnosti VEKA na Slovensku.
Najväčší záujem registrujeme o VEKA SPECTRAL vo farebnom prevedení antracit ultramatt a umbra ultramatt. Dôvody pre tieto preferencie vidíme predovšetkým v súčasnom trende európskej architektúry, ktorý uprednostňuje temnejšie, matné odtiene. Slováci jednoducho kráčajú v tomto smere s dobou, ” hovorí Ronny Bruynseels, generálny manažér Bruvo Slovakia.

O spoločnosti VEKA
veka logoNemecká spoločnosť VEKA sa od svojho založenia v roku 1969 vyvinula z malého regionálneho podniku na popredného svetového výrobcu profilových systémov pre plastové okná a dvere. Dnes táto (naďalej rodinná) firma z Vestfálska pôsobí na štyroch kontinentoch prostredníctvom 38 dcérskych spoločností, 42 predajných zastúpení a zamestnáva 5 400 zamestnancov.
Ročný obrat spoločnosti dosiahol v roku 2016 prvýkrát viac ako 1 miliardu EUR.

Hlavnou zásadou spoločnosti VEKA je vynikajúca kvalita produktov a zodpovedný prístup k životnému prostrediu prostredníctvom výberu surovín, dodržiavania výrobných postupov a rozsiahlych recyklačných aktivít.
Firma VEKA vsádza na najvyššiu kvalitu výrobkov, kompletný servis a predovšetkým na seriózne a partnerské zaobchádzanie so zákazníkmi a dodávateľmi.
Firma VEKA ako jeden z popredných svetových výrobcov plastových profilov vyrába výhradne okenné profily najvyššej kvality triedy A podľa európskej normy EN 12608. Požiadavky na profily triedy A sú mimoriadne vysoké: pre vonkajšie steny týchto profilov je predpísaná hrúbka 3 mm (tolerancia 0,2 mm), čo znamená o 10 % silnejšie steny ako pri profiloch triedy B. Pri stenách v oblasti drážok a napojenia je tento akostný rozdiel ešte zreteľnejší – viac než 20 %.
Viac informácií o spoločnosti VEKA nájdete na www.veka.sk.

plastové okná veka spectral

O spoločnosti Bruvo Slovakia
bruvo logoBRUVO Slovakia patrí do skupiny Bruynseels-Vochten, ktorá má vedúce postavenie na trhu v krajinách BENELUXu a je 100% rodinnou firmou. To znamená, že motivácia manažmentu spoločnosti je oveľa silnejšia ako v bežnej firme.
Spoločnosť BRUVO Slovakia sa usídlila v Seredi v roku 2009 najprv ako výrobná jednotka belgickej materskej firmy. V tomto čase bola celá produkcia exportovaná do Belgicka. V neskoršej fáze začala firma pôsobiť aj na slovenskom trhu.
V súčasnosti je 35 rokov skúseností vo výrobe okien a dverí z plastu a hliníka, ktoré boli nadobudnuté v materskej firme, plne využívaných i na Slovensku. Pravidelné školenia sú zabezpečované inštruktormi, ktorí zároveň predstavujú najnovšie inovácie na trhu s oknami a dverami.
Viac informácií o spoločnosti Bruvo Slovakia najdete na www.bruvo.sk.

plastové okná veka spectral

— PR článok —


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.