Objavte nadčasový štýl s novou radou tenisiek New Balance 550 a 650

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Módny svet a trendy sa neustále menia. Avšak niektorým kúskom, naopak, dokáže pridať čas na hodnote. Jedným takýmto príkladom sú tenisky New Balance 550 a 650, ktoré sú považované za jedny z najobľúbenejších tenisiek na trhu. Tieto modely sú basketbalovou klasikou z konca osemdesiatych rokov, ktoré sa nachádzajú v archívoch značky New Balance. Teraz sú však opäť v centre pozornosti vďaka spolupráci s dizajnérom Teddy Santisom a značkou Aimé Leon Dore.

Teddy Santis, grécky dizajnér a zakladateľ značky Aimé Leon Dore, sa rozhodol osviežiť tieto kultové tenisky a pridať im nový šmrnc, ktorý sa dokonale hodí do súčasných štýlových trendov a obľúbenej vintage módy. Výsledkom tejto spolupráce sú nové farebné prevedenia modelov New Balance 550 a 650, ktoré si získavajú srdcia módnych nadšencov po celom svete.

New Balance 550 a 650

Patria k najmódnejším modelom

Nová rada tenisiek New Balance 550 a 650 je stvorená pre tých, ktorí sa neboja vyjadriť svoju osobnosť cez svoj štýl. Tieto tenisky sú kombináciou retro dizajnu s modernými prvkami, čo ich robí unikátnymi a originálnymi. Teddy Santis ich oživil pomocou nových farebných schém, ktoré pritiahnu pozornosť a dodajú každodennému outfitu ten správny šmrnc.

Pre milovníkov streetwearu a vintage štýlu sú nové tenisky New Balance 550 a 650 ideálnou voľbou. Ich dizajn je jednoduchý, no zároveň vkusný a sofistikovaný. Ikonický New Balance branding im dodáva autentický vzhľad. Materiály použité pri výrobe sú kvalitné a zaručujú komfort a pohodlie počas celodenného nosenia.

New Balance 550 a 650

Nová rada tenisiek New Balance 550 a 650 je skutočným must-have kúskom pre všetkých milovníkov módneho a štýlového oblečenia. Ich retro dizajn, moderné farby a výnimočná kvalita ich robia teniskami, ktoré stoja za to mať vo svojom šatníku. Sú perfektným doplnkom mestského štýlu a dokážu zvýrazniť váš outfit a upútať pozornosť. Ak hľadáte tenisky, ktoré sú trendy, pohodlné a nesledujú len momentálne módne vlny, ale majú aj historický význam, nová rada tenisiek New Balance 550 a 650 je tou správnou voľbou pre vás.

New Balance 550 a 650

Doprajte si kúsok módy, ktorý je trendy, výnimočný a nadčasový. Nová rada tenisiek New Balance 550 a 650 je určená pre všetkých, ktorí chcú byť v oblasti módneho štýlu vždy krok vpred. Sú skutočným hitom medzi módnymi nadšencami a ich univerzálnosť a kvalita ich robia naozajstnými šperkami medzi teniskami na trhu. Všetky nové verzie modelov 550 a 650 nájdete na adrese www.newbalance.sk.

TS, foto: NewBalance.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.