Oblečenie a obuv pod vianočný stromček 

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vianoce sú za dverami a to znamená, že je potrebné pripraviť domácnosť na sviatky. Tiež nakúpiť darčeky, aby sme mohli svojim blízkym na Štedrý deň vyčariť na tvári úsmev a potešiť ich tým, čo majú radi.

Niekto je na Vianoce zodpovedne pripravený už od leta 🙂 , iný dáva prednosť adrenalínovému nakupovaniu na poslednú chvíľu. Sú však aj takí, ktorí ani len netušia, komu a čo majú na Vianoce kúpiť. Nech máte pri nakupovaní vianočných darčekov akúkoľvek stratégiu, s istotou je možné povedať, že medzi najobľúbenejšie darčeky pre celú rodinu patrí obuv a oblečenie. A to platí tak pre deti, ako aj pre dospelých a seniorov.

 

Módne oblečenie

Advent je obdobím, kedy sa väčšina z nás už intenzívne pripravuje na Vianoce. Tešíme sa na výnimočné stretnutia so svojimi blízkymi a radi im pripravujeme prekvapenia vo forme vianočných darčekov. A práve oblečenie patrí do kategórie praktických darov, ktoré poteší malých i veľkých. Každý dokáže oceniť kvalitné termoprádlo, ktoré zahreje aj v nulových teplotách. Teplá spodná bielizeň je základ zimného šatníka.
Funkčné termoprádlo udržiava telesné teplo a zároveň odvádza z tela pot. A hoci dobre na tele prilieha, neomína a nebrzdí krvný obeh. No kto sa rád parádi, ten privíta aj iný módny darček.

Vďačným darčekom pre deti sú dievčenské a chlapčenské zimné bundy, ušité podľa najnovších trendov. Tohtoročné kolekcie zimných búnd preferujú nepremokavé materiály a jasné farby. V trende je sivá a modrá, zo vzorov prevládajú skôr abstraktné vzory. Kto uznáva extravaganciu, ten privíta zimný kabát či vetrovku aj v žiarivých neónových odtieňoch.

tipy na darčekyPrečítajte si tiež
11 tipov na darčeky pre každého, na kom vám záleží.

 

Kvalitná obuv

Súčasná móda praje športovej aj elegantnej obuvi. Aj obuv dokáže mať veľmi osobitý dizajn. A to sa týka nielen tenisiek, ale aj zimných topánok a čižiem. Dnes dokážu byť štýlové rôzne druhy tenisiek a popritom nohám zabezpečia maximálny komfort.

Tenisky nike sú k dispozícii v širokom sortimente pre moderných i konzervatívnych spotrebiteľov. No aj stará dobrá klasika je dnes vylepšená o rôzne moderné prvky – napríklad o ventiláciu a IN sú najmä pohodlné tenisky s odpruženými podrážkami.
Súčasná móda dokáže dokonale skombinovať aj na prvý pohľad nekombinovateľné veci. Dnes si môžete obuť športové tenisky k elegantnému oblečeniu a naopak, aj k športovému oblečeniu si môžete dať elegantné čižmy. Kto má rád decentné, no menej formálne oblečenie a obuv, ideálnym riešením je športová elegancia. Tenisky sa dnes stali univerzálnou obuvou. Sú vhodné nielen na športovanie, ale možno ich nosiť aj do práce a tiež v nich tráviť voľný čas. A aj preto sú tenisky skvelým vianočným darčekom pre našich najbližších.

— PR článok —
Foto: Dreamstime.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.