Dedoles je čoraz obľúbenejší. Nájdete ho už vo viacerých obchodných centrách

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Módna značka Dedoles sa v poslednom období teší veľkej popularite. Ľudia si obľúbili kvalitné oblečenie s originálnym dizajnom. Veselé ponožky, spodná bielizeň, tričká, plavky… to všetko je nielen radosť nosiť, ale máte z nich aj dobrý pocit.
Aj preto spoločnosť Dedoles preto postupne rozširuje sieť svojich kioskov a fanúšikovia veselých výrobkov si tak budú môcť výrobky Dedoles kúpiť nielen on-line. Nové predajné kiosky Dedoles nájdete vo viacerých obchodných centrách na Slovensku.

 

Obľúbený Dedoles

dedoles v obchodných centráchSpoločnosť Dedoles neustále expanduje na nové trhy a postupne rozširuje svoj sortiment o ďalšie veselé kúsky. I keď Dedoles poznáme hlavne ako internetový obchod, svoje pôsobenie postupne rozširuje aj mimo on-line priestoru. Obľúbené výrobky si môžete kúpiť vo viacerých obchodných centrách na Slovensku.

Po prvom kiosku, ktorý bol otvorený v roku 2019 v bratislavskom obchodnom centre Bory Mall, sa postupne otvárajú ďalšie.
„Vzhľadom na  vysoký záujem o naše výrobky sme sa ich rozhodli priblížiť ľuďom do viacerých slovenských miest aj prostredníctvom  predajných stánkov v nákupných centrách,” hovorí Zuzana Bednár, regionálna manažérka pre kiosky Dedoles. „V auguste sme okrem ďalšieho bratislavského kiosku v nákupnom centre Aupark, otvorili kiosk v košickom centre ATRIUM OPTIMA a v trenčianskom OC LAUGARICIO,” dodáva.

Otvorenie ďalších dvoch kioskov sa chystá 2. septembra v bratislavskom AVION Shopping Parku a v Banskej Bystrici v Shopping centre EUROPA. Pre zákazníkov tam budú pripravené zaujímavé akciové ponuky. Ďalších pobočiek by sa mali priaznivci týchto veselých výrobkov dočkať do konca roka.

V kioskoch Dedoles nájdete okrem “veselých ponožiek, čo nemajú páru“ aj ďalšie novinky – plážovú obuv, spodnú bielizeň pre deti aj dospelých, silónkové, športové či kompresné ponožky.

Deň zeme a ponožky dedolesPrečítajte si tiež
Deň Zeme. Aj týmto ponožkám záleží na ochrane životného prostredia.

 

Dedoles je slovenský e-shop, ktorý vznikol pred 8 rokmi. Momentálne pôsobí prostredníctvom svojich e-shopov v 19 krajinách Európy, na Slovensku zamestnáva viac ako 130 ľudí. Pôvodne ponúkal oblečenie a doplnky rôznych značiek, vyrobené z kvalitných materiálov, s dôrazom na etickú a udržateľnú výrobu.
Neskôr sa rozhodli uplatniť svoju kreativitu a znalosť trhu – začali s vývojom a dizajnom vlastných výrobkov s výraznými veselými vzormi. 

— PR článok — 
Foto: Dedoles


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.