Obývačka podľa vybraného interiérového štýlu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pre bezchybné filmové zážitky budete potrebovať viac než len kvalitný obraz vďaka technicky modernému televízoru. Pohodlné sedenie a kvalitný obraz spája tiež dizajnový TV stolík, na ktorom stojí televízor. Funkčnosť interiéru je však ovplyvnená viacerými možnosťami pri výbere nábytku.
V obývacej izbe budete potrebovať konferenčný stôl, poličky, TV stolík alebo komodu, na ktorú umiestnite rodinné fotografie alebo obľúbené knihy. Všetko nábytkové zariadenie musí spolu vytvoriť pohodlný priestor na sledovanie televízie a tiež na strávenie príjemného času s rodinou.

 

Dizajnové stolíky do každého interiéru

Chcete celý interiér prispôsobiť do určitého štýlu bývania? S výberom nábytku nebudete mať žiadny problém, pretože do každého interiérového štýlu môžete nájsť vhodný nábytok, ktorý tomu bude zodpovedať.

 Pre milovníkov minimalizmu sú populárne neutrálne farby s klasickým tvarom nábytku. Béžová a biela farba sú pre tento štýl najviac typické. Preferujete výrazné farby a zaujímavé spracovanie alebo chcete svoj interiér zariadiť v retro štýle? Klasický dizajn so zábavou spája aj moderný TV stolík retro, ktorý si môžete vybrať podľa dekoru a zladiť so zvyškom vybavenia.

 

Retro TV stolík

Pre retro štýl bývania sú typické výrazné farby, ako je horčicová, oranžová, žltá či dokonca ružová. Horná plocha stolíka má zvyčajne inú farbu než celý dekor stolíka. Retro predmety a dekorácie sa inšpirujú staršími trendmi, ktoré sme mohli vidieť napríklad vo vintage štýle.
Podobné dekorácie môžu tiež byť odkazom na nejakú vlastnosť alebo charakterizovať určité obdobie. Takýto kus nábytku je zároveň aj veľmi praktický. Úložný priestor vám poskytne dostatok miesta na všetky potrebné veci a dekorácie. Súčasťou stolíka sú často aj nástenné police, ktoré taktiež môžete využiť na fotografie.

obývačka podľa vybraného interiérového štýlu

 

Priestor pre dekorácie a rodinné pamiatky

Na uloženie dekorácií z dovolenky alebo rodinných fotografií budete potrebovať úložný priestor, ktorý sa však postará o to, aby boli podobné predmety v miestnosti viditeľné. Na to slúžia komody, ktoré by mali dekorom, farbou a materiálom ladiť s celým interiérovým vybavením.
Vďaka hornej ploche si môžete dopriať pohľad na svoje obľúbené spomienky alebo interiérové dekorácie. Do vnútra skrinky si zase môžete uložiť svoje DVD, fotoalbumy alebo knihy. V priestore môžete mať vysoké komody alebo prípadne zvoliť nízku komodu so zásuvkami.

 

Dekoratívne prvky

Priestor a miestnosť môžete dotvoriť aj inými dizajnovými prvkami, ako je koberec alebo skrinka na sviatočné dekorácie. V obývacej miestnosti by vám tiež nemali chýbať taburetky a dostatok priestoru na sedenie.
Pre spríjemnenie atmosféry a pocitu harmónie sa nebráňte ani izbovým rastlinám alebo kvetinám. Môžete si zadovážiť tiež aj príjemné izbové vône, ktoré po uvoľnení rozvoňajú celý domov, nielen obývačku.

ktoré izbové rastliny do ktorej miestnostiPrečítajte si tiež
Ktoré rastliny sa hodia do ktorej miestnosti?

 

Pomôcka pre bezpečnosť

Pohybujú sa vo vašom interiéri malé deti, ktoré chcete ochrániť pred možnými nehodami v domácnosti? Zarážky do dverí vám pomôžu zabrániť podobným nepríjemnostiam, ktoré sa môžu stať pri menšej nepozornosti. Ideálne sú zarážky z mäkkej pružnej peny, ktoré sa dajú ľahko pripevniť.

Obývačku môžete vďaka štýlovému nábytku a rôznym dekoráciám premeniť na moderný interiér vašich snov. Vhodné dekorácie sú aj nástenné police, ktoré so zaujímavým alebo výrazným dekorom dokážu spraviť veľa. Nemusíte sa riadiť len súčasnými trendmi a populárnymi štýlmi bývania, pokojne sa vráťte späť k retro nábytku, ktorý si získa vytúžený obdiv od rodiny a návštevy. V bývaní nemusíte robiť žiadne prevratné zmeny, stačí si vybrať prvky, ktoré máte radi a držať sa tiež možných kombinácií.

— PR článok —
Foto: Photographee.eu / Shutterstock.com, Followtheflow / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.