Pánska móda. Trendy štýly pre neho – elegancia, streetwear, vintage…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Móda nie je len doménou žien. Moderný muž dnes rozumie sile módy, dobrého vkusu a sebavyjadrenia, najmä keď ide o jeho šatník. Či už je to pracovný outfit, voľnočasový štýl alebo formálne príležitosti, pánska móda ponúka širokú škálu možností pre mužov, ktorí si chcú udržať štýl a eleganciu vo všetkých situáciách.
Pozrime sa teda na najnovšie trendy a štýly, ktor
é sú momentálne „in.

Elegantná klasika: Oblek s príchuťou individuality

Klasika nikdy nevyjde z módy, a preto je elegantný oblek stále neodmysliteľnou súčasťou každého mužského šatníka. Trendy však idú s dobou, a tak pánske obleky prechádzajú jemnými transformáciami. Aktuálne sú na scéne obleky s modernými strihmi a drobnými detailmi, ktoré dodávajú outfitu príchuť individuality.

Kombinujte klasický tmavý oblek s nezvyčajnou kravatou alebo vyberajte obleky v netradičných farbách. Skvelou voľbou je aj kombinovanie obleku s tričkami alebo tenšími svetrami. Širokú ponuku si môžete pozrieť napríklad tu: https://answear.sk/k/on/oblecenie/svetre.

Streetwear: Štýl z ulice, ktorý oživí šatník

Streetwear sa stáva stále populárnejším nielen medzi mladými ľuďmi, ale aj medzi mužmi všetkých vekových kategórií. Jednoduché a pohodlné kúsky, ako sú mikiny, tričká s nápisom a pohodlné nohavice, sú teraz neoddeliteľnou súčasťou mužského šatníka.
Streetwear však nie je len o pohodlnosti. Ide aj o vkusné vrstvenie a kombinovanie farebných prvkov. Vyskúšajte čaro veľkých zimných oversized búnd, ktoré dopĺňajú teplé mikiny s kapucňou a členkové topánky – uvidíte, že takýto outfit stačí vyskúšať iba raz, a už nič iné ani nebudete chcieť nosiť!

So streetwearom sa jemne prelína aj športový štýl, ktorý sa prestáva obmedzovať len na fitnes centrá a športové aktivity. Športové prvky, ako sú športové bundy, tenisky a technické materiály, sa integrujú do každodenného štýlu. Vytvorte si športový luxus kombinovaním športových kúskov s elegantnými prvkami. Napríklad, športový kabát môžete nosiť na klasickom obleku a vytvoriť tak dokonalú rovnováhu s názvom športová elegancia.

pánska móda trendy

Návrat vintage štýlu: Retro štýl s moderným nádychom

Vraciame sa k minulosti, ale s moderným dotykom. Vintage odevy, ako sú bomber bundy, kožené bundy a farebné sneakersky, majú svoje miesto v šatníkoch všetkých moderných mužov. Kombinujte retro kúsky s aktuálnymi trendmi a vytvorte unikátny vzhľad, ktorý sa vymyká bežnému a všednému. Nebojte sa experimentovať s rôznymi érami a vytvárajte svoj vlastný štýlový mix. Pokojne sa jeden deň inšpirujte rokmi 70-tymi, a iný deň zase deväťdesiatkami – predstavivosti sa predsa medze nekladú!

Minimalizmus: Menej je niekedy viac

Minimalizmus je kľúčovým slovom nielen v dizajne, ale aj v móde. V jednoduchosti sa skrýva krása, a preto sú minimalistické kúsky v šatníku dnes viac než vítané. Biela košeľa, čisté denimové nohavice a jednoduchá kožená bunda – to sú základné kúsky pre muža, ktorý preferuje jednoduchosť a eleganciu. Základom minimalizmu sú jemné farby a čisté línie, ktoré sa spolu dajú jednoducho kombinovať a pôsobia vždy úhľadne, avšak nie nudne.

Nemusíte byť profesionálny módny expert na to, aby ste si vytvorili štýlový a moderný šatník. Sledujte najnovšie trendy, experimentujte s rôznymi štýlmi a nebojte sa vyjadriť svoju osobnosť aj cez oblečenie. Pánska móda je o sebavyjadrení a sebavedomí, takže choďte do toho s odvahou a eleganciou!

pánska móda trendy

TS, foto: vlastné / answear.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.