Sloboda zvierat spúšťa Viber komunitu pre všetkých milovníkov štvornohých kamarátov    

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Stiahnite si zábavné nálepky s motívmi psíkov, podporte tým práva zvierat a zdieľajte svoju lásku k domácim miláčikom.
Sloboda zvierat predstavila svoju vlastnú komunitu a balíček nálepiek v spolupráci s jedným z lídrov medzi četovacími aplikáciami, Rakuten Viber.

 

Právo na slobodný život

sloboda zvierat viber nálepkyOrganizácia už dlhé roky zastupuje základné práva zvierat a šíri myšlienku, že aj nemé tváre majú nárok na slobodný život a rešpektovanie ich najzákladnejších potrieb a záujmov – so silným dôrazom na obmedzenie utrpenia. Ich cieľom je šíriť ideu, aby zvieratá dostávali náležitú pozornosť a hájili sa ich základné záujmy.

Sloboda zvierat pôsobí v oblasti pomoci zvieratám v núdzi tým, že im poskytuje prístrešok a starostlivosť. Okrem toho však vzdeláva verejnosť v oblasti práv zvierat, chráni ich a snaží sa ich implementovať do právneho rámca krajiny. Podporujú tiež niekoľko útulkov na Slovensku.

Komunita Sloboda zvierat na Viberi sa zameriava práve na tieto otázky, takže aj týmto spôsobom – pripojením sa do Viber komunity – sa môžete dozvedieť viac o ich aktivitách. Nájdete tu tiež informácie o zvieratách hľadajúcich nový domov a tiež si môžete pozrieť šťastné príbehy štvornohých hrdinov s ich novými milujúcimi majiteľmi.
Organizáciu Sloboda zvierat môžete podporiť zapojením sa DO TEJTO KOMUNITY.

 

Sloboda zvierat

sloboda zvierat viber nálepkySloboda zvierat uviedla na trh aj nálepky v slovenčine, ktoré môžu používatelia zasielať cez Viber (nájdete ich tu). Stiahnutím balíčka nálepiek a ich zdieľaním môžete pomôcť Slobode zvierat šíriť osvetu o ich aktivitách.
„Sme veľmi radi, že sme mali možnosť odštartovať toto partnerstvo – nielen preto, že ide o Slovensko, teda pre nás dôležitý trh, v ktorom vidíme veľký potenciál. Najmä však pre podporu dobrej veci. Sme si istí, že nálepky a komunita budú slovenským publikom úspešne rezonovať,“ uviedla Zarena Kancheva, marketingová a PR manažérka spoločnosti Viber pre strednú a východnú Európu.

Kristína Devínska zo Slobody zvierat dodáva: „Naša organizácia sa zameriava na zabezpečenie základných práv zvierat na dôstojný život. Ich záujmy si zaslúžia uznanie a ochranu – na zabezpečení týchto práv pracujeme v rôznych oblastiach. Veríme, že aj vďaka spolupráci so spoločnosťou Viber sa táto osveta dostane k širšej verejnosti.”

Najnovšie informácie o aplikácii Viber sú vždy pripravené v oficiálnej komunite Viber Slovakia. Tam sa dozviete novinky o nástrojoch v aplikácii a môžete sa tiež zúčastniť zaujímavých ankiet.

venčenie psovPrečítajte si tiež
Venčenie psov. Aké sú pravidlá a postup?

 

O platforme Rakuten Viber
Rakuten Viber spája ľudí. Nezáleží na tom, kto sú, alebo odkiaľ sú. Naša celosvetová užívateľská základňa má prístup k celému radu funkcií, ako sú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové zasielanie správ, novinky a diskusia so svojimi obľúbenými značkami a celebritami. Našim užívateľom prinášame bezpečné a slobodné prostredie na zdieľanie svojich emócií.

Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti e-commerce a finančných služieb. Je oficiálnym komunikačným kanálom FC Barcelona a oficiálnou aplikáciou na zasielanie správ a telefonovanie pre Golden State Warriors.
Pridajte sa k Viberu a užite si najlepší komunikačný zážitok na svete!
Zaujímajú vás ďalšie informácie o Rakuten Viber? Nájdete ich v brand center.

sloboda zvierat viber nálepky

— PR článok —
Foto: Viber


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.