Štýlová Perwoll zóna ponúkla zábavu a pritiahla fashion blogerky

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Najnovšie jarné trendy a štýlové kúsky. Bratislavské módne dni boli opäť prehliadkou toho najlepšieho, čo uvidíme v uliciach počas nasledujúcich týždňov. My sme sa pozreli aj mimo predvádzacích mól, konkrétne do štýlovej Perwoll Care&Refresh zóny, ktorú počas troch dní ovládla príjemná atmosféra a šarm slovenských blogeriek.

 

Rady, ako sa starať o oblečenie

Okrem výroby originálnych fotografií či sladkého cateringu sa mohli hostia počas podujatia dozvedieť viac o produkte Perwoll Care&Refresh. Čoraz obľúbenejšie syntetické a zmiešané textílie si vyžadujú osobitnú starostlivosť a vďaka novinke od spoločnosti Henkel je to odteraz hračka. Nová Deo technológia neutralizuje pachy a je zárukou sviežosti počas dlhých 24 hodín.
Hneď po podujatí sa o tom mohli presvedčiť všetci návštevníci, ktorí si domov odniesli od hostesiek Perwoll vzorku.

Štýlová Perwoll zóna

 

Blogerky zaujali farbami

Najnovšie trendy neovládli len prehliadkové móla, ale aj Perwoll zónu. Osobitnú vlnu elegancie a noblesy do nej vniesli slovenské blogerky, ktoré na fashion podujatí nemohli chýbať.

My sme si posvietili na štýlové outfity blogeriek Sweet Lady Lollipop, Fresshion, Simony Škodovej, Stylemon, Special edition life, The blond zebras. A rozhodne nesklamali. Očarili farbami, jarnými vzormi aj odvážnymi kombináciami a ukázali, že trendy kúsky nie sú len záležitosťou predvádzacích mól.

zdroj foto: Lenka Imrichová
— PR článok —

Štýlová Perwoll zóna

Štýlová Perwoll zóna

Štýlová Perwoll zóna

Štýlová Perwoll zóna

Štýlová Perwoll zóna

Štýlová Perwoll zóna

Štýlová Perwoll zóna

 

 

 


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.