Tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Všetci chceme, aby boli naše Vianoce dokonalé. Hoci pečivo sa sem-tam pripáli a nezoženieme stromček presne podľa našich predstáv, na jedno sa spoľahnúť môžeme. A to na praktické darčeky, ktoré vyberieme pre svojich blízkych, pretože určite uspejú.

Tešiť sa z maličkostí

Vieme, že Vianoce nie sú len o darčekoch, ale práve toto obdobie sa spája s radostnými pocitmi. Či darčeky dávame sami, alebo sa dostávajú k nám, vždy poteší, ak sú praktické. Tak dokáže spraviť radosť nová súprava utierok, palacinkáreň, ale pokojne aj nové ponožky.

Práve v zimnom období, keď trávime menej času v našich záhradách, na balkónoch a terasách, je ideálny čas zamyslieť sa, ako by sa dali vylepšiť, aby boli na jar dokonalé. Prezeráme si inšpirácie na internete, beháme po terase a balkóne s metrom v ruke a potmehúdsky sa usmievame. Kedy si spraviť radosť z nového záhradného nábytku, ak nie práve na Vianoce?

Balkónové sedenie. Využijú ho všetci

Darovať sebe alebo svojim blízkym pod stromček moderné balkónové sedenie? Prečo nie? Babka si v novom kresle prečíta noviny, dedko si zdriemne po dobrom obede. Vaše deti si môžu na balkóne v lete pochutnať na ovocnom džúse a vy si tu užijete romantické západy slnka v objatí s milovanou osobou.

Ak hľadáte čosi extra, stavte na polohovateľné kreslo z umelého ratanu alebo závesné hojdacie kreslo. Každý balkón, i ten najmenší, môže byť funkčný a esteticky dokonalý. I obyčajná záhradná lavička ho premení na útulný kútik, v ktorom si pohodlne posedia všetci členovia rodiny.

ratanový nábytok stôlPrečítajte si tiež
Ratanový nábytok využijete aj v obývačke.

Darček pre rodičov

Čím sme starší, tým viac si ľutujeme dopriať. Zväčša však sebe odopierame, aby sme mohli dopriať radosť našim blízkym. Naši rodičia a starí rodičia nám toho v živote veľa obetovali a teraz je rad na nás, aby sme sa im odvďačili.

Nahraďme ich starý plastový balkónový nábytok štýlovými kúskami, ktoré ich budú častejšie zvádzať posedieť si na čerstvom vzduchu a nabrať si pár vitamínov zo slnka. Je to posila pre ich telo aj ducha.

Či im na Vianoce pomôžete zmodernizovať balkón, alebo terasu, vyberte im účelný nábytok, ktorý sa im tam zmestí a ktorý naozaj využijú. Ratanový záhradný nábytok prináša istotu, že vydrží roky a je takmer bezúdržbový.

tipy na darčeky pre celú rodinu

Rodiny s deťmi

Čo si vybrať z ponuky záhradného nábytku, ak chceme spraviť radosť aj tým najmenším? Najobľúbenejšími kúskami sú určite závesné hojdacie kreslá, ktoré poskytujú možnosť zábavy i oddychu.

Taburetky s úložným priestorom efektne ukryjú deky, detské kriedy i formičky do piesku a navyše sa dajú využiť ako extra miesto nasedenie alebo podložka pod nohy, zatiaľ čo relaxujeme na obľúbenom kresle. Elegantný a trvácny ratanový záhradný nábytok si určite zamiluje každý.

TS, Foto: freepik.com, Ratanea.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.