Zbaľ sa s F&F ako fashion blogerky | 3 užitočné tipy

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dovolenky sú v plnom prúde. Veríme, že si leto užívate aj vy 🙂 Ale ak tú svoju máte ešte len pred sebou, nezúfajte. Máme super tip. Cestovnou horúčkou stále žijú aj slovenské fashion blogerky a my sme so značkou F&F nazreli do ich cestovného kufra. Ukázali nám, ako jednoducho a rýchlo sa vedia zbaliť na rôzne príležitosti.
Inšpirujte sa!

 

Sweet Lady Lollipop: Šaty a overal nesmú chýbať

Sweet Lady Lollipop fashion glogerka

Na cesty si najčastejšie balím veci, ktoré sa nekrčia, sú ľahučké a variabilné. Prevláda biela, ktorú dopĺňam farebnými kúskami. Základom môjho dovolenkového kufra sú bezpochyby šaty a overal. K tomu šortky, padavé topy na ramienka či zaujímavý bralet. Nechýbajú výrazné náušnice a veľký klobúk. Keďže sa snažím baliť čo najúspornejšie, nechýbajú ani mini balenia kozmetiky.

Počas leta mám najradšej vzdušné a čo najjednoduchšie oblečenie. Ideálne v bielej či svetlej farbe, ktorá krásne kontrastuje s opálenou pokožkou. K vode nosím trio plavky+kimono+klobúk. Do mesta zase šaty z príjemných materiálov a sandále. Ideálne, ak mám toho na sebe čo najmenej 🙂

Najčastejšie si obúvam klasické šľapky, ktoré sú pohodlné a vhodné ku každému outfitu. Túto sezónu si ma získali slamené tašky, do ktorých schovám všetko potrebné.

aké šaty na letoPrečítajte si tiež
Aké šaty počas leta? Poradíme strihy, modely aj vzory.

 

Special edition life: Základom sú kombinovateľné kúsky

Special edition life fashion blogerka

Povinnú výbavu pre mňa predstavujú biele tenisky, základné kombinovateľné kúsky, kozmetický kufrík, slnečné okuliare, fotoaparát a slúchadlá na počúvanie hudby.
V lete rozhodne najradšej nosím farebné šaty s potlačou alebo jednoduché kúsky v pastelových farbách. Preferujem bavlnené, vzdušné materiály, príjemné na dotyk.

 

Simona Škodová: Uprednostňujem vzdušné materiály

Simona Škodová fashion blogerka

V kufri mi jednoznačne nemôže chýbať fotoaparát, nabíjačky, potrebná kozmetika a zaujímavé kusy oblečenia, ktoré sú však ľahko kombinovateľné medzi sebou a určite pohodlná obuv. Uprednostňujem vzdušné materiály, ktoré sú jemné a zároveň farebné.
Najradšej mám v letnom období pohodlné šaty a široké nohavice, ktoré sa podľa mňa vždy postarajú o zaujímavý outfit.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.