Mamičky, aj takto môžete začať novú kariéru!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Milujem svoju rodinu, deti a manžela, ktorí robia môj život krajším, bohatším a hodnotnejším len preto, že sú. Rodina je v mojom hodnotovom rebríčku TOP priorita. Dodáva mi chvíle radosti, poskytuje pocity šťastia a bezpečia plným priehrštím.

S manželom sme sa zosobášili ešte počas štúdií na vysokej škole. Bola to láska na prvý pohľad, náš vzťah bol plný nehy a romantiky od prvej chvíle.
Prvá dcéra sa nám narodila tesne po našich promóciách, druhá o rok na to. Keď dievčatá trochu podrástli, išla som pracovať, no obe bývali často choré. V útlom detstve im neprospieval pobyt v detskom kolektíve, v ktorom sa nachádzalo množstvo bacilov a vírusov.
Z mojej prvej práce po materskej dovolenke som preto odišla ešte v skúšobnej dobe, aj keď som nemala nárok na odstupné. Zdravie našich detí mi ležalo na srdci viac, ako peniaze. Radšej sme sa s manželom uskromnili, lebo nie náhodou sa hovorí, že zdravie sa nedá kúpiť.

 

Rodinný život

Čas trávený s deťmi od ich narodenia až do predškolského veku považujem za najkrajšie obdobie môjho života. O dcéry som sa starala rada, s láskou som rozvíjala ich prirodzené vlohy a talenty. Tešila som sa z každého pokroku, ktorý som na nich pobadala.
Dievčatá boli odmalička šikovné a zručné. Rady kreslili, maľovali, hrali sa s nami spoločenské hry, no rovnako rady aj športovali. Každý víkend sme sa celá rodina vybrali na spoločný výlet. V zimnom období sme navštevovali hrady, zámky či múzeá a historické pamiatky, v teplejších častiach roka sme najčastejšie chodievali do prírody.
Keď dievčatá podrástli a boli už v predškolskom veku, rozhodla som sa začať pracovať. Myšlienku pracovať na plný úväzok a na zamestnanie, do ktorého by som musela dochádzať, som zavrhla. Nechcela som desať hodín denne tráviť mimo domova, preto som sa rozhodla podnikať z domu.

čas na rodinu aj na kariéru

 

Ako začať novú kariéru?

Moja najlepšia priateľka v tom čase pracovala v renomovanej spoločnosti, ktorá vyrábala a predávala elegantné dámske šaty do celého sveta. A keďže som mala od mladosti pozitívny vzťah k móde, rozhodla som sa zriadiť si e-shop so šatami. Všetky organizačné veci som zvládla vďaka pomoci mojej priateľky, ktorá ma uviedla do tohto biznisu a odborne ma zaškolila. Dnes môj obchod prekvitá, pretože ponúka kvalitné dámske, pánske aj detské oblečenie.

V mojom e-shope je možné nájsť nielen športové oblečenie, ale aj krásne dámske spoločenské šaty či pánske obleky skvelých značiek. Mojou srdcovou záležitosťou je však najmä široký sortiment detského oblečenia. Dbám na to, aby všetky detské šaty, ktoré predávam boli vzhľadovo atraktívne a veselé, no hlavne uprednostňujem prírodné materiály, aby sa deti cítili vo svojom oblečení čo najlepšie.
Svoje rozhodnutie podnikať z domu som nikdy neoľutovala. Vďaka tejto voľbe som sa mohla počas celej dochádzky na základnú školu mojich dcér venovať práci aj rodine rovnocenne. A hoci začiatky neboli ľahké, vynaložené úsilie sa mi mnohonásobne vrátilo v podobe novej pracovnej kariéry s flexibilným pracovným časom a v podobe pokojného rodinného života.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.