Voňavé a šetrné aviváže Softlan nemeckej kvality si môže dovoliť každá domácnosť

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dnes už snáď nie je na Slovensku gazdinka, ktorá by pri praní nepoužívala aviváž. Niektoré ju používajú len pre príjemnú vôňu, ktorú aviváž bielizni dodáva, no jej výhody sú nespočetné. V tomto článku vám dáme skvelý tip, ktorý určite oceníte: bližšie predstavíme aviváže Softlan. Tieto aviváže zo západného trhu potvrdzujú, že sú stále o krok pred tými, ktoré sa predávajú u nás.

Nemcami obľúbené aviváže Softlan
Aviváže Softlan patria hlavne v Nemecku medzi najobľúbenejšie aviváže. Mnohé nemecké ženy ich dokonca považujú za jedny z najlepších aviváží na trhu a niet sa čomu čudovať. Okrem benefitov, ktoré ponúkajú – napríklad ochrana vlákien a farieb – sú dermatologicky testované a obsahujú biologicky rozložiteľné tenzidy.

 

Prečo používať aviváže Softlan

Pri praní v moderných práčkach sa vlákna textilu stláčajú a pohybujú rôznymi smermi, čo spôsobuje, že usušená bielizeň je tvrdá na dotyk. Preto sa odporúča pri každom praní používať aviváže.
Pokiaľ budete pri praní pridávať aviváž Softlan, oblečenie bude oveľa mäkšie, príjemnejšie na nosenie a teda aj pohodlnejšie. Okrem toho bielizeň ošetrená touto avivážou rýchlejšie schne a tým šetrí náklady na spotrebu energie, ak bielizeň sušíte v sušičke.
Spotrebu energie ušetríte tiež pri žehlení, pretože pri používaní aviváže Softlan sa jemné vlákna menej krčia a vytvárajú menšie záhyby, čo určite pri žehlení oceníte. Nebudete musieť bojovať s kopou bielizne celý večer a žehlenie vám pôjde od ruky.

Dnes sa veľmi často používajú tkaniny s vysokým obsahom umelých vlákien, v ktorých pri nosení vzniká elektrostatický náboj. Elektrostatický náboj spôsobuje, že sa oblečenie lepí na pokožku a zároveň viac priťahuje špinu. Aj tu je vhodným riešením Softlan aviváž, ktorá tieto nepriaznivé vplyvy účinne odstráni.
Aviváž bielizeň ochráni pred väčším znečistením tým, že vytvorí na jednotlivých vláknach film a tým sa špina drží ďalej od vlákien. Preto po jej použití ostane oblečenie dlhšie čisté, no a pri následnom praní ide špina ľahšie dole. Z vyššie uvedených dôvodov je teda zrejmé, že aviváž by mala byť súčasťou každého pracieho procesu.

testovali sme pracie práškyPrečítajte si tiež
Testovali sme pracie prášky z Rakúska – tieto sú najlepšie.

 

Vyberte si z pestrých vôni aviváže

kvalitné aviváže SoftlanAviváže Softlan môžeme nájsť v rôznych vôňach a tak je len na každej zákazníčke, akú vôňu preferuje. Nechýbajú medzi nimi aviváže Softlan so sviežimi vôňami, ale aj so zmyselnou vôňou orchideí. V ponuke sú tiež aviváže s jemnejšou vôňou určené na pranie detskej bielizne.

Závan jari prinesie bielizni Softlan so sviežou vôňou, ktorá zachová hodvábne jemný pocit tkaninám a dlhotrvajúcu sviežosť po celý deň. Minimalizuje krčenie, žehlenie vďaka nej bude jednoduchšie a taktiež chráni oblečenie pred statickou elektrinou.

Pokiaľ dávate prednosť sofistikovanejšej vôni, dávame do pozornosti Softlan aviváž s vôňou vanilky a orchidey. Okrem nádhernej vône, ktorá veľmi dlho vydrží, je aviváž mimoriadne šetrná k vláknam a farbám opranej bielizne. Zároveň minimalizuje krčenie, čím uľahčuje žehlenie a v neposlednom rade nesmieme zabudnúť na ochranu tkanín pred statickou elektrinou. Balenie týchto aviváží vystačí na viac bielizne až o 20 %, vďaka novej formule 360°, ktorú obsahujú.

TIP REDAKCIE
Je lepší sypký prášok alebo tekutý prací prášok?

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.