Testovali sme pracie prášky z Rakúska. Tieto sú najlepšie

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Iste ste zachytili, že výrobky predávané na Slovensku nie sú také kvalitné ako napríklad v Rakúsku. Toto sa týka aj pracích práškov. Je pravda, že pracie prášky z Rakúska perú lepšie ako tie naše?
Poďme sa na ne pozrieť zblízka v našom teste.

Rakúske vs. slovenské pracie prášky

Aké prášky používajú v Rakúsku? Je ich zloženie iné ako u nás?
Hľadali sme pre vás produkty, ktoré by sme mohli porovnať. Úplne zhodné produkty však na Slovensku nenájdete. Preto sme vybrali niekoľko práškov z Rakúska a predstavíme vám ich.

 

ikona prackaPersil 360°Universal

V Rakúsku sa predáva prací prášok na bielu bielizeň  Persil 360°Universal. Tento prášok je veľký – váži 7,7 kg a vystačí vám až na 110 praní. Bielizeň bude po vypraní žiarivo biela a nezošedne ani po niekoľkých praniach. Obrovskou výhodou je aj fakt, že vyperie aj tie najodolnejšie škvrny už aj pri nízkych teplotách. U nás sme takýto prášok nenašli.

testovali sme pracie prášky Persil

Upozornenie:
testovali sme pracie prášky Persil

Účinné látky: 5 – 15 % aniónové tenzidy, viac ako 5 % neionické tenzidy, bielidlá na báze kyslíka, optický zosvetlovač, enzýmy, parfim, zeolit, fosfonáty, polykarboxyláty, mydlo.

Zdroj: www.persil.at

ikona prackaAriel – prášok na pranie Actilift

Ďalším práškom, ktorý sme hľadali aj na slovenskom trhu, bol Ariel – prášok na pranie Actilift na farebnú bielizeň. Opäť sa nám potvrdilo, že presne tento produkt na našom trhu nenájdete. Vydrží vám až 100 praní a môžete ho použiť pri teplotách od 20 ˚C do 95 ˚C. Má vysokú praciu účinnosť a vynikajúco odstraňuje škvrny už po prvom praní.

testovali sme pracie prášky Ariel

Odporúčané dávkovanie podľa hmotnosti bielizne:
testovali sme pracie prášky Ariel

Účinné látky: hexyl cinnamal, vonné látky, enzýmy, zeolit, polykarboxylát, 5-15% aniónové tenzidy,  viac ako 5 % neionogénne tenzidy, fosfonát

Zdroj: www.ariel.de

ikona prackaFewa – prášok na pranie – Wool&Silk

Prací prášok, ktorý u nás nekúpite. Tento špeciálny prací prostriedok pre vlnu a hodváb s extraktom z bambusu. Je taký jemný, že dokáže ošetriť aj pierka. Neobsahuje zosvetľovače, enzýmy, bielidlá ani fosfáty. Bielizeň bude po opraní mäkká a pružná, teda ako nová. A navyše je balenie  vyrobené hlavne z recyklovaného papiera.

testovali sme pracie prášky Fewa

Upozornenie:
testovali sme pracie prášky fewa

Účinné látky: parfúm, mydlo, polykarboxyláty, viac ako 5% neiónové tenzity, 15-30 % zeolit, 5 až 15 % aniónové tenzidy.

Zdroj: www.fewa.at

Ak sa už rozhodnete nakupovať pracie prášky na Slovensku alebo v susednom Rakúsku, pozrite sa na všetky prášky, ktoré sú v ponuke e-shopu s rakúskou kozmetikou myAustria.sk. Nájdete tu prášky, ktoré iste ani nepoznáte, a ktoré sa na našom trhu nenachádzajú. Určite vás milo prekvapia nielen svojou kvalitou, ale aj priaznivou cenou.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.