Ako si poradiť s veľkým množstvom odpadu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

V tomto prípade nemáme na mysli komunálny odpad alebo triedený/separovaný odpad. Ak prerábate alebo staviate nový dom, dobre viete, že stavebného odpadu vznikne počas práce naozaj veľa. Veľa ľudí nemá skúsenosti s vývozom takéhoto odpadu, no najmä nemá vhodnú techniku a nevie s veľkým odpadom pracovať. Viete, čo v takej chvíli robiť?

Sťahovaciu službu v Bratislave viete využiť aj inak než len na samotné sťahovanie. Táto služba ponúka aj búracie práce, odvoz a likvidáciu odpadu v hlavnom meste a v jeho okolí.

Čo všetko sa počíta medzi stavebný odpad?

Medzi stavebný odpad patria napríklad strhnuté steny, rôzne zmesi podláh (betóny, dlaždice) ale napríklad aj tehly.
Vďaka ponuke odvozu odpadu v Bratislave nemusíte riešiť, kam aký odpad patrí. Profesionálna služba urobí všetko za vás, dokonca vám pomôže so samotným búraním alebo demontážou.

Aká je cena?

Cenu vám vypočítajú presne na mieru. Záleží na množstve, veľkosti a iných parametroch. Vašou úlohou je kontaktovať sťahovaciu firmu a oboznámiť ju so všetkým, čo od nej potrebujete.

Na webovej stránke foxway.sk nájdete cenníky búracích prác, ceny dopravy a prepravy a samozrejme aj príplatky za rôzne ťažké objekty. Ak by vás zaujímala predbežná cena, viete využiť kalkulačku, ktorú nájdete na webovej stránke.

vhodné lešenie prenájomPrečítajte si tiež
Rekonštrukcia domu – aký typ lešenia zvoliť?

Čo budete potrebovať?

Nezabudnite, že na to, aby vám firma mohla odniesť váš odpad, budete potrebovať tkané alebo plastové vrecia a drevené palety. Našťastie ich nemusíte kupovať zvlášť. Môžete si ich kúpiť priamo od spomínanej sťahovacej služby.

Nechajte si poradiť a nechajte odvoz rôzneho stavebného odpadu na profesionálov, ktorí vedia, kam ktorý odpad patrí. Ak vás ponuka sťahovacej služby v hlavnom meste zaujala, pozorne si prezrite aj jej ďalšiu ponuku, ktorú možno niekedy v budúcnosti využijete, či už pôjde o sťahovanie kancelárie alebo o odvoz starého nábytku.

TS, foto: Studio Romantic / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.