Ako si skrášliť okolie svojho domu vďaka Leier produktom

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vlastníctvo domu prináša mnoho výziev, ale aj nekonečné možnosti vytvárania krásneho a útulného prostredia. V tomto článku vám predstavíme niekoľko spôsobov, ako si skrášliť váš dom pomocou produktov od spoločnosti Leier Baustoffe SK.

Odolné a estetické dlažby

Využitie kvalitných dlažieb je zároveň skvelým spôsobom na zveľadenie okolia vášho domu. Leier betónové dlažby sú známe svojou vysokou trvácnosťou a estetickým stvárnením povrchov. Okrem praktických vlastností sú ich veľkou výhodou aj neobmedzené možnosti farebných, tvarových, rozmerových či povrchových prevedení, vďaka ktorým ich ľahko prispôsobíte vášmu osobnému štýlu. S ich pomocou môžete vytvoriť elegantné chodníky, letné terasy alebo odolné príjazdové cesty.

Praktické a trváce plotové prvky

Plot je veľmi dôležitou súčasťou exteriéru, ktorú pri dotváraní okolia domu netreba podceniť. Plotové prvky Leier sú jednoduché na montáž a ich výhodou je ich nezničiteľnosť a odolnosť voči vlhku či mrazu. Okrem toho, že poskytujú súkromie a bezpečie, dodajú vášmu domu aj elegantný a prepracovaný vzhľad.

ako si skrášliť okolie domu

Svahové prvky

Ak máte svahovitý pozemok, využitie takýchto prvkov je skvelým spôsobom na jeho skrášlenie a zároveň sfunkčnenie. Leier svahové prvky vám umožnia spraviť zaujímavé terénne úpravy a stabilizovať svahy. Jednoduchou pokládkou prvkov na seba sa rastlinám vytvára dostatočný priestor pre ich rast. Tieto prvky sú vyrobené z čisto prírodných  materiálov – od riečneho štrku až po mramorovú drvinu. Vďaka tomu sú výborne odolné voči akémukoľvek počasiu a majú dlhú životnosť.

ako si skrášliť okolie domu

Kvetináče a obľúbené vysoké záhony

ako si skrášliť okolie domuKvetináče sú jednoduchým a efektívnym spôsobom, ako pridať zelený dotyk vášmu exteriéru. Pri dotváraní okolia domu sa môžu betónové kvetináče použiť nielen ako dekorácia, ale aj na optické predelenie jednotlivých zón. Široký výber štandardných tvarov a rozmerov vám umožní vybrať si kombináciu presne podľa vašich predstáv. Kvetináče majú v spodnej časti integrovaný otvor na odvádzanie vody, čím je zabezpečená ich mrazuvzdornosť. Okrem tých klasických betónových kvetináčov môžete nájsť v ponuke aj veľmi obľúbené vysoké záhony, ktoré sú vyrábané zo špeciálneho materiálu Durisol. Vyznačujú sa absolútne prírodným zložením, čím vytvárajú ideálne podmienky pre pestovanie okrasných aj úžitkových rastlín.

Nech už preferujete moderný štýl alebo tradičnú eleganciu, Leier má vo svojej ponuke riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť váš vysnívaný vzhľad. Nechajte sa inšpirovať a premeňte váš dom na útulné miesto, kde sa budete cítiť skutočne doma. Viac sa dozviete na www.leier.sk.

ako si skrášliť okolie domu

TS, foto: leier.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.