Výnimočné značky Chivas Regal a Alain Delon spájajú svoje sily

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kvalita a elegancia spojená s exkluzivitou.
Pánska módna značka Alain Delon predstaví o pár dní svoju novú limitovanú kolekciu. Už tradične je charakteristická povestným francúzskym šarmom a eleganciou. Kolekcia je určená skutočným gentlemanom, ktorí si potrpia na vysokú kvalitu. Nielen v obliekaní, ale aj v živote. A práve tieto idey sú blízke aj škótskej whisky Chivas Regal.
Preto tieto výrazné značky spájajú sily.

Limitovaná edícia, ktorú značka Alain Delon exkluzívne predstaví už v októbri 2017, je inšpirovaná jeseňou a farbami, ktoré môže človek vnímať pri prechádzke jesenným Parížom. Tradičné tmavohnedé a modré odtiene dopĺňa výraznejšími prvkami, ako sú káro či štruktúrované materiály. Využíva tiež netradičné kombinácie materiálov, kedy vlnené látky kombinuje s kašmírom či hodvábom.

„Farby, strihy i materiály, ktoré v našej novej limitovanej edícii predstavujeme, dodávajú oblečeniu i jeho nositeľovi punc exkluzivity pre tých, ktorí hľadajú niečo výnimočné. A preto spojenie s exkluzívnou whisky, akou je Chivas Regal, je tiež veľmi symbolické,“ hovorí Richard Wohlstein, retail manažér Alain Delon.

 

Chivas Regal a Alain Delon

Spolupráca značiek Chivas Regal a Alain Delon slávnostne odštartuje v rámci eventu v bratislavskom nákupnom centre Aupark. Práve tam bude tohtoročná limitovaná edícia od Alain Delon uvedená.
Každý, kto si zakúpi model z predstavenej kolekcie, získa k nákupu aj fľašu whisky Chivas Regal EXTRA. Spoluprácu s touto módnou značkou víta aj Matúš Kollár, brand manažér Chivas Regal:
„Je pre nás potešením spolupracovať s takou obľúbenou značkou akou je Alain Delon, pre ktorú je príznačná dlhoročná tradícia, vysoká kvalita a individuálny prístupom ku svojím klientom. Veríme, že fanúšikovia tejto módnej značky, tak ako aj tí, ktorí obľubujú našu škótsku whisky, budú z tejto spolupráce rovnako nadšení ako my.“

Okrem úvodného eventu plánujú značky pokračovať v nastavenej komunikácii vo vybraných médiách. Ale tiež sériou videí, ktoré bude možné vidieť na sociálnych sieťach.

Zdroj: MCC PRofessionals
— PR správa —

Pernod Ricard Slovakia

Spoločnosť Pernod Ricard Slovakia, ktorá je súčasťou nadnárodného koncernu Pernod Ricard Group, v súčasnosti distribuuje viac ako 30 známych svetových značiek alkoholu. Patrí medzi ne napr. Becherovka, Becherovka Lemond, Absolut, Ballantine´s, Jameson, Havana Club, Beefeater, Chivas Regal. Ale tiež Martell, Olmeca, Kahlúa, Malibu, Jacob´s Creek, Graffigna, Champagne Mumm, Perrier-Jouët, prémiový likér Cordial, aperitív KV 14 a mnohé ďalšie.


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.