Duo, ktoré vám vytvorí ideálne podmienky na život

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Naše osobné pohodlie, dobrý psychický stav a celkové zdravie tela závisí od množstva faktorov. Jedným z tých najvplyvnejších je aj okolie, v ktorom trávime väčšinu svojho času. A nakoľko je ním v súčasnosti práve interiér, je nutné si tento osobný priestor zariadiť tak, aby nám vyhovoval vo všetkých smeroch. Máme pre vás silné duo, ktoré sa o to postará bez najmenších problémov.

Podlaha a správne osvetlenie sú základ interiérovej pohody a príjemnej nálady. Tak si ich poďte spolu s nami vybrať.

Kvalitný a rovný podklad

Nielen moderná a vybavená tým najlepším obkladovým materiálom, ale práve dokonale rovná podlaha je základ dlhodobo dobrého bývania. Preto pred výberom vhodnej krytiny myslite najskôr na to, či máte na jej položenie správny základ. Výmena nie je časovo ani finančne žiadny jednoduchý proces, preto myslite na to ešte pred samotným položením.

V tomto smere je dobrým riešením špeciálny anhydritový poter v dobrej cene, ktorý sa o vyrovnanie povrchu a odstránenie nedokonalostí postará rýchlo a bez najmenších problémov.

Pred výberom samotnej podlahy je potom ešte veľmi dôležité vziať do úvahy, že na konečný výsledok má výrazný vplyv aj veľa vonkajších faktorov. Napríklad poloha okna miestnosti vo vzťahu k slnku v rôznych denných dobách, krajina za oknom a dokonca aj klimatické podmienky miesta, kde žijete. Všetko si preto dopredu a dobre zvážte.

inteligentná domácnosťPrečítajte si tiež
Inteligentná domácnosť vám spríjemní bývanie a ušetrí peniaze.

 

Správne a výkonné osvetlenie s nízkou spotrebou energie

Ako sme už v úvode spomínali, aj podľa psychológov sa všetko, čo nás obklopuje, odráža v našej psychike. A pri nesprávnom osvetlení priestoru sa o tom môžete veľmi rýchlo presvedčiť.

Vďaka jasnému svetlu sú naše emócie silnejšie, pozitívne, ale aj negatívne. Záleží od toho, v akej fáze dňa a rozpoložení sa nachádzame. Preto je pre nás príjemnejšie byť večer v tlmenom osvetlení,  ktoré nám pomáha spomaliť dýchanie a vysielať do mozgu signály, že sa blíži čas na odpočinok.

Správne osvetlenie potrebujeme aj na prácu, štúdium alebo zábavu. Prirodzené denné svetlo, prúdiace do interiéru cez okná však vždy nestačí, preto je dobré vybaviť priestory umelým. To je ale  náročné na spotrebu elektrickej energie.

Doba však pokročila, takže aj výkonné LED žiarovky G4 vám môžu poskytnúť tie najlepšie svetelné podmienky bez toho, aby to ohrozilo váš rodinný rozpočet.

Určte teda na výber kvalitnej podlahy a správneho osvetlenia pri zariaďovaní interiéru nezabúdajte, pretože ide o silné DUO, pomocou ktorého bude navodenie správnej atmosféry a vytvorenie optimálnych podmienok na život naozaj jednoduché.

— PR článok —
Foto: Stocksnap.io


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.