Elegancia na prvom mieste. Viete si správne vybrať?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chystáte na sa veľkú spoločenskú udalosť, rodinnú oslavu, svadbu alebo ples?
Zvoľte eleganciu! Ak viete vyzdvihnúť svoje prednosti a nie ste „suchárka“, prekvapte svoje okolie odvážnymi luxusnými šatami a staňte sa kráľovnou večera.
Spoločenské dámske oblečenie môže pôsobiť ležérne aj okázalo. Ak patríte medzi odvážne typy žien a inklinujete k extravagancii, na honosnú slávnostnú spoločenskú udalosť môžete zvoliť aj rafinované spoločenské šaty, ktoré odhalia ramená, alebo časť chrbta.
Alebo zvoľte šaty s hlbokým výstrihom či celkom bez ramienok a nechajte vyniknúť svoj sexepíl. Ak sa vám páči okázalá elegancia, dovoľte mužom, ktorí sa budú v danej spoločnosti nachádzať, nech zapracuje ich fantázia na plné obrátky a doprajte si zvodnosť 🙂

 

Luxusné garderóby

Každá žena, ktorá má vycibrený vkus a miluje luxus, rada siahne po elegantných spoločenských šatách pri každej vhodnej príležitosti.
Keď chcete na oslave či plese zažiariť ako antická bohyňa, zvoľte šaty z metalickej látky, ktoré obzvlášť zaujmú.
Z materiálov je v kurze najmä hodváb, šifón a satén.
Strih zvoľte taký, ktorý dokonale zvýrazní vaše prednosti. Ak chcete pôsobiť nežne a étericky, či s poriadnu dávkou noblesy, vyberte si šaty s dobre prepracovaným, sofistikovaným strihom.
IN sú riasenia, naberané aplikácie, volány a sklady.

Keď sa rozhodnete dať prednosť farbe roka 2019, ktorou je koralová a tiež nechtíkovo žltá, tým rozhodne nič nepokazíte. Na spoločenských šatách však skvelo vyniknú aj menej tradičné farby, akou je fialová či ružová. Večerné šaty v týchto odtieňoch vás premenia na pôvabnú vílu.

šaty na ples

 

Vhodné doplnky

Ak ste sa rozhodli stať hviezdou večera, nezabudnite, že spoločenské šaty musia na vašej postave dokonale „sedieť“. Preto pri ich výbere zohľadnite svoje telesné proporcie, nech model podporí vaše silné stránky a prípadné nedostatky nech zakryje. Nezabudnite ani na správnu dĺžku a na to, že čím sú šaty výraznejšie, tým jednoduchší by mal byť mejkap a účes.
K jednoduchším šatám sa hodia výrazné doplnky – masívne náušnice či náhrdelník. Kabelku voľte s citom pre detail tak, aby ladila k šatám i k topánkam. Čo sa obuvi týka, tón stále udáva elegantná dámska obuv na vysokých podpätkoch a trendy určujú lodičky so zavretou či otvorenou špičkou, tiež sandále na ihlách.

Viac tipov z rubriky Krása a móda.

 

Dôležité detaily

A ešte niečo. Mnohé dámy si k spoločenským šatám zvolia elegantné zimné kabáty. No určite sa nájdu aj také, ktorým je v takýchto nie príliš teplých kabátoch zima. A radšej by si obliekli svoju teplú vetrovku. Aby klasická vetrovka nepokazila dojem z vašej honosnej garderóby, treba myslieť aj na to, akú bundu si na spoločenskú udalosť zoberiete so sebou.
Značka Toni Sailer vyrába luxusné oblečenie, medzi ktorými nájdete aj krásne luxusné bundy a vrchné ošatenie, ktoré sa skvelo hodí aj k elegantným šatám. Nechajte značkové bundy štýlovo dotvoriť váš zvodný imidž a na každej veľkolepej oslave či plese sa tak stanete stredobodom pozornosti.

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.