Lámu sa vám vlasy? Máme riešenie!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vlasy sú korunou krásy, a to bez ohľadu na vek či pohlavie. Podľa toho, v akom sú stave, sa navzájom posudzujeme. Aby bol však výsledok vašej snahy citeľný, tak by vaše vlasy nemali byť vždy len čisté a učesané, ale aj zdravé. Iba tak docielite, že budú pevné, lesklé a poddajné. Riešenie existuje aj na lámavosť vlasov.

 

Skúste vymeniť šampón

Ak všade na oblečení či na podlahe nachádzate odštiepené kúsky vašich vlasov a nedokážete sa zmieriť s rozstrapkanými končekmi, je načase zmeniť doterajšie zvyklosti pri starostlivosti o vlasy. Nie každý má čas a chuť venovať sa kozmetickým rituálom, no činnosti ako pravidelné umývanie kvalitným šampónom či česanie by ste nemali vynechať, aj keď sa vám do toho vôbec nechce.

Vlasy treba prečesať aspoň raz denne a počas dňa ich nechať na pokoji, nech vás tešia také, aké sú. Ich nadmerné chytanie či naťahovanie im nerobí dobre. No nielen mechanické, ale aj chemické faktory vplývajú na kvalitu vašich vlasov.
Najlepšie je vlasy nechať prirodzene uschnúť a príliš ich nezahrievať fénom či kulmou, a ak je to nutné, tak len na nízkych teplotách a s vhodnými ochrannými prípravkami na vlasy. Týka sa to aj pobytu na slnku či naopak v chlade a mraze.

Používaním pokrývok hlavy chránite svoje zdravie, ale aj zdravie vašich vlasov. Vedeli ste, že čím viac kozmetiky na vlasy používate, tým viac sa vám môžu lámať? Preto je vhodné staviť na prírodné druhy šampónov a balzamov.

lámu sa vám vlasy?

 

Produkty Herbal Aloe vlasom rozumejú

herbalife lámu sa vám vlasy?Aby ste sa vyhli lámavosti vlasov, je vhodné používať kefy a hrebene na vlasy, ktoré majú redšie rozložené štetiny. Pokiaľ radi nosíte vlasy v chvoste či upevnené do drdola, dbajte na to, aby neboli vzopnuté príliš natesno, pretože i to má vplyv na lámavosť vlasov. Obmedzte časté strihanie a farbenie vlasov, zaraďte do stravy dostatok bielkovín a zmena príde čoskoro.

Majte vždy poruke kvalitné prírodné produkty, ktoré sú pre obsah rastlinných látok k pokožke citlivé a posilňujú vlasovú štruktúru. Produkty Herbal Aloe od spoločnosti Herbalife Nutrition neobsahujú parabén ani sulfát a nájdete medzi nimi aj posilňujúci šampón a kondicionér, ktorých účinok pocítite už po prvom použití. Pšeničný proteín chráni a regeneruje vlasy a stojí aj za poddajnosťou vlasov.

Šampón Herbal Aloe predstavuje ideálne riešenie pri lámavosti vlasov, znižuje ju až o 90 %. Vlasy sú 10-krát silnejšie, vyživené a hydratované, a ak sú farbené, vďaka šetrnej receptúre sa dlhšie zachová aj ich farba. Kombináciou šampónu a kondicionéra sa dajú dosiahnuť ešte lepšie výsledky. Nájdite si čas na svoj vlasový rituál a popýšte sa krásnou korunou krásy aj vy.

prečo vám vypadávajú vlasyPrečítajte si tiež
7 dôvodov, prečo vám vypadávajú vlasy.

— PR článok —
Foto: SKherbalife.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.