Líčenie na Halloween. Influencerka Janka Hrmová ukáže postup krok za krokom

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chystáte sa na halloweensku párty? Máte stretko s kamoškami? Idete na akciu, ktorej hlavnou témou je Halloween?
Máme pre vás tip, ako byť IN, zaujať a poriadne si to užiť 🙂
Blogerka a influencerka Jana Hrmová vám predvedie líčenie na Halloween. Pekne krok za krokom, aby ste to v pohode zvládli.

Na internete totiž nájdete množstvo make-up tutoriálov a inšpirácií. Faktom však je, že na väčšinu z nich budete potrebovať aj množstvo špeciálnych líčidiel, doplnkov a poriadnu dávku zručnosti.
Preto sme pre vás s Jankou pripravili jednoduché, no efektné líčenie. Zvládnete ho so základnými produktmi. Ak ich nemáte v kozmetickej taštičke, pridali sme aj linky, takže stačí pár klikov na e-shope.
K dokonalej vizáži postačí už len čelenka s mačacími uškami, prípadne outfit so zvieracími vzormi, ktoré sú momentálne opäť v kurze.

 

Líčenie na Halloween – krok za krokom

Na vyčistenú a hydratačným krémom ošetrenú pleť naneste make-up. Kvalitný a odolný základ je v prípade tohto typu líčenia nesmierne dôležitý , preto odporúčame extrémne krycí Make-up Cover. Jeho receptúra bola vyvinutá vo Filmových ateliéroch Barrandov pre potreby profesionálnych vizážistov. Jedinečná krémová konzistencia s obsahom 50 % pigmentov zakryje farebné nedostatky, zjednotí tón pleti a dodá jej zamatovo matný vzhľad.

Na celé pohyblivé viečko naneste svetlý perleťový tieň. Následne zvýraznite záhyb oka pomocou tmavohnedej farby a blendovacím štetcom ho rozpracujte dostratena. Tmavý tieň potiahnite smerom von a nahor. Farbu presahujúcu líniu od vonkajšieho kútika oka k obočiu zotrite pomocou vatovej tyčinky, čím vytvoríte presne definovaný tvar.

líčenie na Halloween Jana Hrmová

Paletka očných tieňov Drama, Dermacol – 12,80 eur, exkluzívne dostupná v značkových predajniach Dermacol.

Mačací pohľad zvýrazní rafinovaná linka.
Pomocou čiernej fixky vykreslite klasickú líniu na hornom viečku. Následne ju tým istým smerom vytvorte aj na spodnom. Priestor medzi nimi vyplňte pomocou bielej ceruzky. Má mäkkú tuhu, takže sa s ňou jednoducho pracuje a farba je intenzívna.
Dôležitá je tiež voľba riasenky. Postupne sa zužujúca kefka riasy predĺži, a zároveň zahustí, čím vytvorí efekt umelých rias. líčenie na halloween

Na fotkách zľava doprava:
Fixka na oči Precise Black, Dermacol – 3,79 eur/1 ml
Automatická ceruzka na oči 16H Matic č.1, Dermacol – 4,95 eur
Riasenka Selfie Mascara, Dermacol – 9,59 eur

 

Ako vytvoriť 3D efekt

Žiaduci 3D efekt s výraznými lícnymi kosťami a líčkami dosiahnete pomocou kontúrovania. Na aplikáciu púdrových farieb je vhodný štetec tulipánového tvaru.
kontúrovacej paletky naneste tmavšiu farbu pod lícne kosti, hranu čela a čeľusť. Vytvorené kontúry nezabudnite dôkladne rozpracovať.
Na večernú udalosť, akou je halloweenska párty, sa dokonale hodí aj trblietavý rozjasňovač, ktorý aplikujte nad lícne kosti, pod vonkajšie kútiky oka.

Líčenie na Halloween

Kontúrovacia paletka  č. 1, Dermacol – 11,49 eur, exkluzívne dostupná v značkových predajniach Dermacol.

 

Mačacie

Mačacie fúziky a ňufáčik nakreslite fixkou na oči, ktorú ste použili aj na očné linky. Použiť môžete aj dlhotrvácnu čiernu ceruzku, ktorou tiež vytvoríte kontúru hornej pery a následne ju celú vyfarbíte. Na záver aplikujte na hornú peru tmavý tekutý rúž. My sme v tomto prípade zvolili efektný modrý matný odtieň. Na spodnú peru s kontúrou v nude odtieni stačí naniesť neutrálny lesk na pery, prípadne vklepkať perleťový očný tieň.

Líčenie na Halloween

Tekutý matný rúž Matte Mania č.40, Dermacol – 7,69 eur/3,5 ml.

— PR článok — 
Foto: Dermacol.sk


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.