Módne športové oblečenie pre páry

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aj vy patríte medzi páry, ktoré majú do detailov zladené oblečenie nielen v pracovné dni, ale aj pri športovaní? V súčasnosti nejde o žiadnu zvláštnosť, keď vidíme partnerskú dvojicu, ktorá vytvára harmóniu aj vďaka skvelo zladenému oblečeniu i počas športovania.

Premýšľate nad tým, ako sa so svojou polovičkou zladiť v obliekaní vo všedný deň i pri športovaní? Alebo sa tak zvyknete obliekať bežne?
Základné pravidlo pri zladenom oblečení párov znie: dámske aj pánske športové oblečenie si vždy vyberajte pohodlné a praktické. Odporúčané sú funkčné materiály, ktoré odvádzajú pot a rýchlo sa vysušia, ktoré sú elastické a dobre na tele priliehajú. Nielen obchody s módnym oblečením, ale aj galantéria ponúka množstvo druhov látok, ktoré sú vhodné na športové odevy.

 

Kľúčové faktory výberu

Pri výbere oblečenia je jedným z kľúčových faktorov bezpochyby materiál, z ktorého sú jednotlivé kúsky vyrobené. Myslite na to, že pri ladení športového oblečenia je dôležité, aby ste sa v ňom cítili dobre vy, aj váš partner či partnerka. Pokiaľ patríte k milovníkom cyklistiky, ideálne cyklodresy sú z polypropylénu a polyestru. No popri materiáli dbajte aj na farbu oblečenia. Ak túžite byť párom, ktorý je naozaj dokonale zladený, adekvátnu pozornosť venujte aj vzorom.

Pri výbere športového oblečenia dbajte na to, aby sa farebné prevedenie páčilo vám obom. Základné delenie farieb je na teplé a studené. Teplé farby vychádzajú z farieb ohňa – patria do nich odtiene žltej, oranžovej a červenej. Sú väčšinovo považované za povzbudzujúce a veselé farby. Medzi studené farby sa radia odtiene modrej, zelenej, tyrkysovej a sivej. Odevy v týchto farbách často dostávajú prívlastky čisté a svieže.

farby a vônePrečítajte si tiež
Ako na nás vplývajú jednotlivé farby a vône?

 

Outdoorové športové odevy

O vplyve farieb na ľudskú psychiku niet pochýb. Vstupujú do našich emócií, ovplyvňujú náladu. Farby sú mocné – môžu upokojiť, rozveseliť i podráždiť, preto ich teba voliť s citom. A tento krok nie je dobré podceniť ani pri výbere vrchných športových odevov. Pokiaľ športujete v exteriéri a potrebujete kvalitnú športovú vetrovku, dobrým tipom je Dynafit bunda, ktorá telo udrží v komfortnej teplote bez ohľadu nato, v akom farebnom prevedení je vyrobená.

Ideálna bunda do vonkajšieho prostredia je ľahká a nepremokavá, ktorá telo ochráni aj pri náhlych výkyvoch počasia. Praktická športová bunda má byť opatrená tiež kapucňou, viacerými vačkami a reflexnými prvkami. A nezabudnite, že pokiaľ chcete byť s vašim partnerom módne zladení nielen v bežných pracovný dňoch, ale tiež počas voľna pri športovaní, aj outdoorové športové oblečenie vyberajte tak, aby dobre sedelo nielen vám, ale aj vašej polovičke.

— PR článok —
Foto: Dreamstime.com  


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.