Nápadité darčeky na oslavu ukončenia neuveriteľnej kariéry pri odchode do dôchodku. Trickovy.sk

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Odchod do dôchodku si zaslúži nielen poriadku oslavu, ale tiež poriadny darček. Darček, ktorý poteší, vyvolá emócie a privolá po čase spomienky na tento prelomový okamih v živote. Ukončenie neuveriteľnej kariéry si vyžaduje nápadité darčeky s posolstvom. Lámete si už nejaký čas hlavu nad tým, čo darovať babke, dedkovi, kolegovi alebo kamarátovi k tejto príležitosti? Z našich tipov si zaručene vyberiete.

Aké nevšedné a emotívne darčeky venovať pri odchode do dôchodku?

Prvým super tipom sú tričká s vtipnou potlačou. Predávajú sa v prevedení pre mužov i ženy a možnosťou je vytvorenie personalizovanej potlače podľa vášho návrhu. Tričko s potlačou ako darček pri odchode do dôchodku je nielen vtipné, ale tiež praktické. Darček v podobe trička privolá spomienky vždy, keď si ho dotyčný oblečie.

Základom úspechu trička ako darčeka pri odchode do dôchodku je výber vhodnej potlače. Musí totiž rozosmiať, ale nie uraziť. Ideálny je nápis „Nič nemusím, som na dôchodku.“, ku ktorému je doplnený farebný obrázok. Jedinečné sú rodinné tričká s vyobrazením babky či dedka s vnúčatami. K tomuto motívu je možné doplniť konkrétne mená. Na výber máte nespočetné, kreatívne motívy, ktoré bude senior s láskou nosiť.

Podobné emócie ako tričko vyvolávajú hrnčeky s nápisom. Ich veľkým benefitom je, že hrnček chytí senior do ruky ihneď po prebudení. Vy budete jeho prvá spomienka a druhou bude krásna oslava, počas ktorej hrnček dostal. Káva či iný nápoj z hrnčeka s nápisom chutí oveľa viac ako z obyčajného, nič nehovoriaceho a sériovo vyrábaného hrnčeka. Našim tipom je hrnček s mottom „Robím, čo chcem, kedy chcem, kde chcem, pretože som na dôchodku.“ z internetového obchodu trickovy.sk.

nic-nemusim-som-na-dochodku-trickovysk

Čo je viac ako darček pre seniora s posolstvom a humorným podtónom?

Na dôchodku je viac času na koníčky, akým je napríklad varenie. Ak vaši blízki seniori radi varia a vymýšľajú nové recepty, kúpte im pri príležitosti odchodu do dôchodku kuchynskú zásteru s posolstvom. V prípade tohto darčeka myslite na funkčnosť a vyberte farby, na ktorých nie sú vidieť nečistoty. Najvhodnejšia je zástera v čiernej farbe. Následne sa sústreďte na motívy a nápisy s milým posolstvom ako „Keď Boh nadeľoval babičky, vybral mi tú najlepšiu.“ alebo „Babkina partia“ s obrázkami a menami všetkých vnúčat.

Hľadáte skutočne vtipný darček, ktorý rozveselí za každých okolností? Kúpte mäkučký vankúšik, ktorý môže byť dekoráciou, ale tiež klasickým vankúšom na spanie. Super nápadom je vankúšik s obrázkom seniora a popisom z čoho sa skladá. Popis je nielen vtipný, ale tiež milý a plný lásky. Nič nevyjadrí vaše city k seniorovi viac ako tento vankúšik. O nič menej emotívny je vankúšik s nápisom „Dedko, treba uznať, že vnúčatá sa ti podarili.“.

Originálnym darčekom pre seniora dedka je multifunkčná karafa. Nejde len tak o obyčajnú karafu. Je v tvare dreveného hojdacieho kresla. Po stranách má držiaky na štamprlíky a v strede miesto do odloženie fľaše s whisky. Dokonalosť tohto darčeka podčiarkuje gravírovaný nápis „Som dôchodca, nič nemusím.“. Variantom je nosič na chutné nápoje a poháre s nápisom „Zásoby dôchodcu na horšie časy.“. Kvalitné drevo a precízne gravírovaný nápis robia z nosiča peknú dekoráciu do obývacej izby alebo náhradu za tácku, keď príde návšteva.

trickovysk-cierne-tricko-potlac

TS, foto: trickovy.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.