Nová kolekcia New Balance “Made in USA”. Ikonické modely a nové farby v jesennom štýle

Pinterest LinkedIn Tumblr +

New Balance predstavuje svoju najnovšiu sezónnu kolekciu “MADE in USA”, ktorá je inšpirovaná farbami jesene. Táto prémiová kolekcia tenisiek bude uvádzaná postupne v priebehu októbra až decembra.

New Balance “Made in USA”

“MADE in USA” je exkluzívnou edíciou obuvi a odevov od New Balance, ktoré sú navrhnuté a vyrobené v Spojených štátoch. Produkty sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania, starostlivo vybranými materiálmi a autentickým remeselným prístupom k výrobe. Táto rada taktiež uctieva bohatú históriu a remeselné zručnosti značky New Balance, ktorá má svoje korene v Bostone.

New Balance "Made in USA"

Stredobodom pozornosti najnovšej edície sú obľúbené klasické bežecké modely ako 1300, 1500 a celá rad 99X, ktoré boli prvýkrát uvedené na trh v 80. rokoch a ponúkajú technologický pokrok a vysokú úroveň pohodlia a podpory pri behu. Okrem toho sa stali populárnymi aj lifestyle modely New Balance, pričom model 990 sa stal ikonou a synonymom tejto edície. Silueta je známa starostlivo vybranými materiálmi, ručným spracovaním, vynikajúcim pohodlím a vintage štýlom. Model 990 si stále udržuje svoje miesto na vrchole obľúbenosti naprieč generáciami.

Kreatívnym riaditeľom “MADE in USA” je Teddy Santis, ktorý už niekoľko sezón dohliada na jedinečnosť tejto kolekcie. Santis je taktiež zakladateľom a kreatívnym riaditeľom módnej značky Aimé Leon Dore (ALD) v New Yorku a do svojich návrhov prenáša ducha a históriu tohto mesta.

New Balance "Made in USA"

Kolekcia “MADE in USA” bude obsahovať tri edície:

  • Prvá edícia zahŕňa tri modely 990v4, 990v6 a 998 v bordovom a olivovom prevedení, vyrobené z prvotriedneho semišu.
  • Druhá edícia ďalej predstaví modely 990v4 a 996 s celokoženým prevedením, ktoré odkazuje na športové dedičstvo značky.
  • A posledná tretia Quickstrike edícia prinesie model 990v6 v prírodnom oranžovom odtieni s neutrálnymi detailmi a dva exkluzívne verzie modelov 990v6 a 998, vyrobené z prvotriedneho semišu.

Rada “MADE in USA” využíva viac ako 70 % materiálov pochádzajúcich zo Spojených štátov a predstavuje iba malú časť celkového predaja značky New Balance.

Pre viac informácií o New Balance si kliknite na ich stránku www.newbalance.com.

New Balance "Made in USA"

TS, foto: NewBalance.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.