Kedysi a dnes: originálne (školské) outfity slovenských influenceriek a ich detí

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kto by si nepamätal na svoj prvý školský deň? Tradičné fotenie so šlabikárom alebo prvú školskú besiedku…
Pri pohľade na fotku, z ktorej sa usmievajú malé parádnice s vrkôčikmi či roztomilí gentlemani, sa určite každému z nás vybavujú nezabudnuteľné spomienky.  Inak na tom nie sú ani tie z najobľúbenejších slovenských influenceriek ako Miriam Kalisová, Babsy Heribanová či Silvia Škultéty 🙂

Móda pre najmenších je nepochybne rovnako originálna ako tá „dospelácka“. Rozličné strihy, farby či potlače dávajú šatníku poriadnu dávku hravosti. No nie vždy to tak bolo. Asi každému z nás sa vybavujú úsmevné spomienky, keď sa vráti do svojich detských čias. Výrazné mašle, volány, „prepracované“ svetre…
Šatník bol skutočne rozmanitý a dopĺňal ho jeden výrazný kúsok za druhým.
Značka F&F oslovila známe influencerky, aby zalovili vo svojich fotografiách z detstva a porovnali svoj vtedajší šatník so šatníkom svojich ratolestí. Tak čo poviete, pristalo to malým budúcim influencerkám?

 

Miriam Kalisová

Známa moderátorka je mamičkou malej Mie. Ako už napovedá jej Instagram, Miriam ma módu v malíčku a malou parádnicou je aj jej dcérka. 

školské outfity obľúbených slovenských influenceriek Miriam Kalisová

 

Babsy Heribanová

Sympatická moderátorka a PR manažérka sa teší zo svojej dcérky Izabelky. Tá má síce ešte ďaleko do školských čias, no už teraz nám táto zohratá dvojica ukázala, ako si vie poradiť s módou.
A mimochodom – spoznali by ste malú Babsy v tomto svetrovom outfite? ?

školské outfity obľúbených slovenských influenceriek Babsy Heribanová

 

Silvia Škultéty – minidiamondblog

Blogerka Silvia Škultéty sa taktiež môže pýšiť roztomilou dcérkou Natálkou. Rovnako ako mamina, aj malá parádnica zdedila lásku k ružovej farbe. Veď uznajte, nie sú rozkošné?

školské outfity slovenských influenceriek Silvia Skultety

Viac inšpirácií do detského šatníka nájdete na www.F-F.com.

– PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.