Rakuten Viber rozširuje skupinové videohovory až pre 30 účastníkov

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Táto funkcia je prospešná pre skupiny študentov, triedy, stredne veľké tímy a online školiace kurzy.
Spoločnosť Rakuten Viber, vedená túžbou podporovať lokálne komunity, oznámila rozšírenie kapacity skupinových videohovorov až na 30 účastníkov cez svoju poprednú, bezplatnú a bezpečnú aplikáciu na posielanie správ na Slovensku.

 

Skupinové videohovory

V ére nových a po sebe idúcich vĺn „lockdownov“ zavedených v celej Európe je rozšírenie skupinových videohovorov s maximálnou kapacitou až 30 účastníkov dokonalým riešením pre školské a mimoškolské vzdelávanie, komunikáciu medzi pracovnými tímami a väčšími rodinnými stretnutiami.

„Viber je najpopulárnejšia aplikácia pre posielanie správ v Grécku. Neustále pracujeme na rôznych aktualizáciách našej platformy, aby sme našim používateľom prinášali relevantný obsah pri všetkých príležitostiach počas celého dňa. Veríme, že týmto rozšírením kapacít pre videohovory, pomôžeme viac ľuďom zostať v spojení a pokračovať tak v produktívnej online spolupráci, najmä vo vzdelávacom a pracovnom kontexte,“ hovorí Atanas Raykov, Senior Director EMENA v spoločnosti Rakuten Viber.

Na začatie skupinového videohovoru potrebuje používateľ:

  • Kliknúť na tlačítko „video“ v hornej časti obrazovky a jednoducho pridať ďalších účastníkov k prebiehajúcemu videohovoru alebo zavolať priamo do už existujúcej skupiny a vybrať účastníkov.
  • Užívať si pozeranie a rozprávanie s priateľmi, členmi rodiny, spolužiakmi alebo kolegami.

Toto oznámenie prichádza pár týždňov po tom, čo aplikácia na posielanie správ zaviedla zobrazenie mriežky na počítačovej a mobilnej platforme, pre ľahšiu komunikáciu cez videohovory. Táto funkcia bude k dispozícii pre Android a IOS a bude plne funkčná na mobiloch a počítačoch.

Kapacita videohovorov sa rozšíri ešte viac v najbližších mesiacoch.

O spoločnosti Rakuten Viber
V spoločnosti Rakuten Viber spájame ľudí. Bez ohľadu na to, kým sú a odkiaľ pochádzajú. Naša globálna užívateľská základňa má prístup k množstvu funkcií, ako sú chatovanie typu one-on-one, videohovory, skupinové správy a aktualizácie, ale aj diskusie s obľúbenými značkami a celebritami. Staráme sa o to, aby mali naši používatelia bezpečné a bezplatné prostredie na zdieľanie svojich emócií.
Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančných služieb. Je oficiálnym komunikačným kanálom FC Barcelona a oficiálnym partnerom Golden State Warriors pre okamžité správy a volania.

— PR článok —
Foto: Viber


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.