Zháňate smart televízor? Počkajte si na Black Friday a ušetríte!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vybrať televízor je už v dnešnej dobe hotová veda. Teda ak vám záleží na tom, aký máte zážitok zo sledovania televízie, ale aj z ďalších funkcií, ktoré súčasné televízory ponúkajú. A bola by škoda nevyužiť ich, navyše ak viete kvalitný smart televízor zohnať lacnejšie.
Televízor totiž dnes už neslúži len na sledovanie televízneho vysielania, ale aj na pripojenie k internetu a na používanie rôznych aplikácií a doplnkov. Možno sa aj vy trošku strácate sa v ponuke takýchto inteligentných – čiže smart – televízorov. Nevešajte hlavu 🙂 Poradíme vám, akú smart telku si vybrať a kde ju môžete kúpiť so zľavou.

 

Čo dokáže smart TV?

Prostredníctvom smart technológií dostáva nový rozmer nielen telefonovanie, ale aj sledovanie televízie. Na smart telke môžete vďaka internetovému pripojeniu sledovať prakticky čokoľvek. Samozrejmosťou je možnosť surfovania na internete, prepojenie s vaším smartfónom či hranie hier.
V kombinácii so službami poskytovateľov televízie a internetu môžete mať tiež prístup k archívom televíznych staníc či videotékam.
Napr. Smart televízory od Hisense ponúkajú aplikácie YouTube, Netflix, RakutenTV, Facebook Watch, VOYO, Filmbox, LEPSI TV, Sledovani TV, Televize Seznam a další.

Chcete takú telku aj vy?
Pripravili sme pre vás výber tých najlepších kúskov – od cenovo najvýhodnejších až po telku, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších z vás.
Otázkou je – kedy je najlepší čas na ich nákup? Veď taký kvalitný smart televízor musí stáť veľa peňazí.  Máme radu, ktorú sa oplatí využiť. Ak bez smart telky vydržíte ešte pár týždňov, počkajte si na Black Friday u predajcov Alza.sk a Mall.sk. Obaja počas tohto nákupného sviatku vždy potešia príjemnými cenami a možno si od nich odnesiete so zľavou práve tieto kúsky.

ikona telka1. Sony Bravia KDL-40WE665

40-palcová uhlopriečka, rozlíšenie 1920×1080 px (Full HD TV) a technológie pre lepší obraz, ako sú 400 Hz Motionflow XR, technológia X-Reality PRO, poprípade aj HDR – to sú základné charakteristiky smart televízora Sony Bravia KDL-40WE665.

Operačný systém Linux ponúka napríklad funkciu zrkadlenia obrazovky tabletu alebo smartfónu a mnohé predinštalované aplikácie pre domácu zábavu. K smart funkciám sa dostanete prostredníctvom pripojenia cez wifi alebo LAN konektor. Ďalšími konektormi sú 2 HDMI porty, 2 USB konektory a 1 SCART konektor. Samozrejmosťou je tiež možnosť nahrávania na USB a HDD úložisko.    smart televízor Sony Bravia

Cena: 349,90 €

Parametre:

 • druh: LED
 • operačný systém: Linux
 • rozlíšenie: Full HD (1920×1080 px)
 • uhlopriečka: 40 “ (102 cm)
 • ovládanie hlasom: nie
 • inteligentný ovládač: áno
Náš tip
Smart TV Sony Bravia KDL-40WE665 kúpite so zľavou v internetovom obchode Alza.sk. Počas Black Friday Alza môžete túto telku získať ešte výhodnejšie.

 

ikona telka2. LG 49SK8100PLA

Zážitok ako v kine vám poskytne 49-palcová NanoCell IPS televízia s rozlíšením 4K Ultra HD a priestorovým zvukom LG 49SK8100PLA. Okrem wi-fi modulu disponuje tiež konektorom LAN a vo výbave má aj 4 HDMI konektory a 3 USB sloty.

Operačný systém WebOS Smart TV ponúka množstvo praktických predinštalovaných aplikácií a služieb. Smart TV môžete ovládať magickým inteligentným ovládačom alebo hlasovým ovládaním ThinkQ. Samozrejmosťou je tiež zrkadlenie obrazu z iných smart zariadení. A to všetko v štýlovom dizajne, ktorý vytvorí nádhernú dekoráciu v každej obývačke.smart televízor LG

Cena: 799 €

Parametre:

 • druh: LED
 • operačný systém: WebOS 4.0
 • rozlíšenie: 4K Ultra HD (3840×2160 px)
 • uhlopriečka: 49 “ (123 cm)
 • ovládanie hlasom: áno
 • inteligentný ovládač: áno
Náš tip
Smart TV LG 49SK8100PLA kúpite v obchode Mall.sk so zľavou počas Black Friday Mall.

 

ikona telka3. SAMSUNG QE55Q9FN

A napokon ešte jeden kúsok pre náročných. QLED televízor SAMSUNG QE55Q9FN nadchne veľkou 55-palcovou uhlopriečkou, 4K rozlíšením, vyspelou HDR technológiou a autentickým zobrazením farieb, ktorých kombinácia zaručuje perfektný obraz. K internetu sa môžete pripojiť cez wifi alebo LAN konektor. Okrem toho má ďalšie 4 HDMI porty, 3 USB konektory a CI slot.

Ako operačný systém používa Tizen s množstvom predinštalovaných aplikácií. To všetko v oslnivom dizajne, ktorý pristane každej obývačke. Ba čo viac – prepnutím špeciálneho módu zmeníte váš televízor na umelecké dielo alebo celkom splynie s okolím ako chameleón.

smart televízor Samsung

Cena: 2399 €

Parametre:

 • druh: QLED
 • operačný systém: Tizen
 • rozlíšenie: 4K (3840 x 2160 px)
 • uhlopriečka: 45 “ (138 cm)
 • ovládanie hlasom: áno
 • inteligentný ovládač: áno

smart televízor

— PR článok —
Foto: VaseKupony.sk, Pixabay.com


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.