Vycestujte za športovým dobrodružstvom do Barcelony

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Popri klasických dovolenkách a poznávacích zájazdoch sú čoraz obľúbenejšie aj zájazdy za športovými stretnutiami. Či už to sú futbalové zápasy Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, ale aj zájazdy do USA na NBA zápasy, prípadne iné športové udalosti. Áno, cieľovkou v tomto smere sú najmä muži, no niekedy by ste boli prekvapení, koľko žien, či dokonca celých rodín si vyrazí za takýmto športovým dobrodružstvom. Organizátori vám pripravia zájazd na kľúč, od cesty, cez vstupenky, prípadné ubytovanie a je samozrejme z čoho vyberať.

Vyhľadať si totiž vhodnú destináciu na dovolenkovanie nie je vždy také jednoduché. Niekedy je to rozhodnutie ovplyvnené cenou za ubytovanie a oblasť v blízkosti mora. Inokedy zasa kvalitou poskytovaných služieb. Radi by ste aj trošku adrenalínu a nejaké dobrodružstvo… Skúste športové zájazdy a vycestujte na nejaký zápas, pričom si to spojíte aj so zaujímavou poznávačkou.

 

Zažite atmosféru majstrov

Nemusíte šetriť niekoľko mesiacov dopredu, aby ste si užili atmosféru futbalového zájazdu. Podujatie plné adrenalínu a športového nadšenia vám dáva možnosť zažiť dovolenku, o ktorej ste snívali už niekoľko rokov.
Stačí si vybrať vhodný termín a športový klub od AC Miláno, cez Chelsea až po Neapol. Ostatné môžete nechať na najväčšiu športovú cestovnú kanceláriu.
Založili ju už v roku 2011 a jej hlavným zámerom je ponúkať vyžitie a kompletný servis futbalovým priaznivcom a klientom.

cvičeniePrečítajte si tiež
60 skvelých cvikov pre vaše telo.

Európska jednotka

Viac ako 25 tisíc spokojných klientov sa presvedčilo, že ponuka je naozaj overená a nehrozí, aby ste sa na tomto športovom podujatí nudili.
Ak si vyberiete zájazd na FC Barcelona, presvedčíte sa na vlastné oči o kvalitách druhého najlepšieho klubu na svete. Európska stálica vo svete futbalu, ktorá zatiaľ nebola vyradená zo známej La Ligy. Dnes svetová jednotka, ktorá sa zrodila z inzerátu Švajčiara Joana Gampera, ktorý sa týmto spôsobom zaslúžil o jej prvopočiatky.

Pokiaľ by ste chceli spoznať výkony jednotlivých hráčov, mali by ste si objednať zájazd v predstihu. Prostredníctvom mobilnej aplikácie pre Android a možno cez priamy kontakt cestovnej kancelárie. Popri takomto výlete si môžete aj odpočinúť a nabrať energiu z veľkomesta, ktoré vám ponúkne niekoľko príležitostí pre nevšedné zážitky.

 

Vycestujte za športovým dobrodružstvom

Existuje viacero možností, s kým vycestovať, no vždy si overte danú spoločnosť. Napríklad spomínaný FutbalTour cestuje za futbalom od roku 2008 a jeho klientmi sú mnohé svetové značky. Garantuje vám vstupenky, služba delegáta je v cene zájazdu, asistenčné služby nonstop a čo je jedinečné – už niekoľko rokov sú oficiálnym partnerom TOP klubu FC Barcelona. Dokážu bez problémov vybaviť aj VIP vstupenky a všetko v kompletnom servise.

Vyskúšajte aj vycestovať za takýmto športovým dobrodružstvom a vychutnajte si nezabudnuteľný zážitok. V televízii to vyzerá úžasne, behajú vám zimomriavky po tele, ale naživo je to neopakovateľné: len priamo na zápase a s kompletným servisom si zápas vychutnáte do poslednej sekundy.

— PR správa —

vycestujte za športovým dobrodružstvom


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.